Хіти тижня. "Синева... русский прыгает с окна": У "самовбивстві" скандального журналіста "НТВ" знайшли дивну деталь

Самогубство журналіста російського пропагандистського телеканалу НТВ Микити Развозжаєва, який 29 жовтня викинувся з вікна у Москві, називають "операцією Міноборони РФ". Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц), прикріпивши посилання на сторінку пособника окупантів на сайті "Миротворець", повідомляють Патріоти України.

"Чергова блискуча операція Міністерства оборони... На жаль, парашут не розкрився, синява... росіянин стрибає з вікна", - написав він.

"Викинули новососи?", "Чи викинувся?", "Виконав команду вождя: всі в рай", "Ну чьо, погнали?" - пишуть користувачі.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....