Хіти тижня. "Ты очень скоро пожалеешь о своих словах": Скандальний Полунін розбурхав мережу новою заявою про Путіна

Господаря Кремля танцюрист порівняв з «чистим потоком доброти» і заявив, що Путін «зупинить всі війни».

Скандальний артист балету Сергій Полунін, з яким нещодавно через гомофобні висловлювання відмовилася співпрацювати Паризька опера, вибухнув новим панегіриком на адресу російського президента Володимира Путіна. Чергове "одкровення" танцюрист, який недавно отримав громадянство Росії, розмістив в своєму Instagram, передають Патріоти України.

Один з інтернет-користувачів, які залишили коментарі під цим повідомленням, написав: «Гордиться нужно экономическими показателями страны, а не количеством войн. Чтобы детей государство лечило, а не люди деньги собирали, чтобы у всех крыша над головой была, а не бараки, чтобы у стариков достойные пенсии были, чтобы инвалиды могли в метро заехать, чтобы медицина была, как в развитых странах. Вот это гордость. А не — мы помогаем детям Сирии, ура».


Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...