Хіти тижня. "Ты туда не ходи...": Українців попереджають про небезпеку в літній період

Для того, щоб не потрапити в небезпечну ситуацію, краще на якийсь час відмовитися від відвідування деяких місць.

У лісах України через теплу і суху погоду прокинулися змії - як безпечні вужі, так і отруйні гадюки. Українців просять бути обережними з плазунами і при цьому не завдавати їм шкоди, оскільки змії є невід'ємною частиною екосистеми. «Щоб уникнути небезпеки під час перебування в лісі або степу, слід дотримуватися елементарних заходів безпеки, а саме - бути пильними, носити закрите взуття, збираючи гриби чи ягоди, відвертати високу траву або чагарники палицею», - відзначили в прес-службі «Кіївоблагролісу», передають Патріоти України.

Людям також нагадали, що отруйна лісова або звичайна гадюка поширена на Поліссі та в лісостеповій смузі, найчастіше оселяється в листяних і змішаних лісах, на болотах, серед чагарників; любить вологі місця, хоча досить часто зустрічається і в сухих.
Відзначимо, українців також попросили не купатися в фонтанах і не пити з них воду. Граніт, з якого найчастіше зроблена чаша фонтану, дуже слизький, воду знезаражують сильнодіючою речовиною, крім того фонтан може вдарити струмом, оскільки працює за допомогою електрообладнання.
Опублікував: Олег Устименко

Рудий кіт - справжній охоронець: Злодій спробував пограбувати будинок, але його чекала невдача (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 20:18

Виявилося, щоб захистити апартаменти не завжди знадобляться послуги сторожового пса.​. На ролику, зафіксованому камерою відеоспостереження, видно, як антигерой крадеться на зігнутих ногах до вхідних дверей. Але Марк не залишився непоміченим - через скл...

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...