Хіти тижня. "Таганрог мало затопити до х**в": В Україні спростували гучний фейк російських пропаг*ндонів (відео)

Російські пропагандисти поширили фейкову новину про те, що українці нібито знайшли 8 російських підводних човнів в Азовському морі, повідомляють Патріоти України.

Насправді, в доповіді президента України Петра Порошенка йдеться про акваторію трьох морів. Перекручення інформації росіянами висміяла українська журналістка Яніна Соколова в своїй передачі.

"Якби всі 80 кораблів і 8 підводних човнів були в Азовському морі, глибина якого становить 8 метрів, тоді б за законами Архімеда Таганрог мало затопити до х**в. Ви розумієте, як це безглуздо звучить? Давайте все ж намацаємо цей запорошений і покритий павутиною рубильник і включимо мозок. Вони ж просто на**бники", — сказала Яніна.

З архіву ПУ. Їх дуже любили радянські люди: Актори, яких підозрюють у роботі на КДБ

субота, 24 серпень 2019, 20:00

Служба розвідки СРСР нерідко вербувала в свої ряди артистів, які могли отримати для себе вигоду або пошкодувати про таку співпрацю. Мало хто здогадувався, що ці три радянських знаменитості були завербовані КДБ і навіть були удостоєні особливого запроше...

Хіти тижня. Як після Голодомору Донбас росіянами заселяли (розсекречені архіви)

субота, 24 серпень 2019, 19:30

Після набуття чинності законів про декомунізацію архівні документи, в тому числі секретні архіви КДБ, пов’язані з політичними репресіями, Голодомором, стануть загальнодоступними. Усі вони будуть зібрані у галузевому архіві, який почали створювати. Прот...