Хіти тижня. Таємниця перевалу Дятлова: Стало відомо про новий труп (фото, відео)

У "дятлівців" міг виникнути конфлікт з місцевими "фанатиками".

Ілюстрація: crimea.kp.ru

На місці загибелі учасників трагічної експедиції на перевалі Дятлова в 1959 році був виявлений ще один труп, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Его совершенно случайно заметил исследователь Валентин Дегтерев на фото, которые показали в фильме компании "РЕН-ТВ" Громкое-дело "Гора-мертвецов" за 2012 год.

По его мнению, у "дятловцев" мог возникнуть конфликт с местными "фанатиками". В него встряли представители народа манси, за что и поплатились. "Фотография одетого в парку (мансийская национальная одежда) трупа. Тело лежит на снегу. Эта фотография вклеена на странице с Колмогоровой (одна из жертв)", - говорит он об увиденном.

По его словам, женщина была явно азиатского типа, худая и похожая на мальчика. "На левом плече большая ушибленная гематома. Визуально хорошо заметная. Я уверен на 70%, что неспроста полковник Коротаев (следователь) открывал именно эти фотографии. Все они связаны с делом группы Дятлова", - подчеркнул исследователь".

Хіти тижня. "В мене більше немає сина": Мати вбивці Даші Лук'яненко відмовилася від нього (відео)

вівторок, 25 червень 2019, 21:30

Жінка запевняє, що нічого не знала про вбивство, хоча її односельці підозрюють, нібито це не так. Жінка заявила, що не захищатиме свою дитину."Він дійсно зізнався, це він зробив. Дуже багато речових доказів. Не могли на нього тиснути і підставити. Я бо...

Згвалтування 15-річної дівчини в Умані: Поліція склала фоторобот підозрюваного

вівторок, 25 червень 2019, 21:22

Всіх, хто володіє будь-якою інформацією про чоловіка на зображенні, просять зателефонувати на спецлінію «102». Його особливі прикмети: вік близько 30-35 років, худорлявої статури, зріст приблизно 170 см, волосся і борода світле, очі зелені. Був одягнен...