Метою ПВК "Вагнер" є не тільки охорона нафтопроводів, але і "утилізація" ветеранів Донбасу.
Про це заявив отаман козацького товариства "Ховріно" Євген Шабаев в відеоінтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України.
Загибель росіян, які воюють в складі так званої "ПВК Вагнера", при невдалій спробі наступу на позиції арабсько-курдських "сирійських демократичних сил" в районі сирійського міста Дейр-ез-Зор, на східному березі річки Євфрат, вже другий тиждень не сходить зі сторінок світових ЗМІ. Число загиблих в різних джерелах, як і раніше сильно різниться - від десятків до сотень людей. Офіційно Росія як і раніше не визнає загибелі своїх громадян: лише в заяві представника МЗС Марії Захарової розпливчасто йдеться про "можливу загибель п'ятьох росіян".
"Такі люди не потрібні у нашій країні (Росія - Ред.). Так що крім нафтової мети була і "утилізація" ветеранів Донбасу. Власне, цим вони і займаються. Більшість першого, другого і третього сирійського набору, люди, що пройшли серйозну підготовку, були зачищені, а точніше - відправлені до артпідготовки на штурм сирійських міст", - підкреслив Євген Шабаев.
Уявіть місто, яке повільно дрейфує крізь океани, обминає континенти й ніколи не кидає якір у жодному порту назавжди. Саме таким бачать своє майбутнє творці Freedom Ship — проєкту плавучого міста завдовжки близько півтора кілометра, де мали б жити, прац...
Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...