Хіти тижня. "Такие люди не нужны нашей стране": У РФ відверто розповіли про "утилізацію" терористів "ЛДНР" у Сирії (відео)

Знайомі бійців "ПВК Вагнера" ​​розповіли про те, як ті загинули в Сирії.

Бойцы "Сирийских демократических сил"Метою ПВК "Вагнер" є не тільки охорона нафтопроводів, але і "утилізація" ветеранів Донбасу.

Про це заявив отаман козацького товариства "Ховріно" Євген Шабаев в відеоінтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

Загибель росіян, які воюють в складі так званої "ПВК Вагнера", при невдалій спробі наступу на позиції арабсько-курдських "сирійських демократичних сил" в районі сирійського міста Дейр-ез-Зор, на східному березі річки Євфрат, вже другий тиждень не сходить зі сторінок світових ЗМІ. Число загиблих в різних джерелах, як і раніше сильно різниться - від десятків до сотень людей. Офіційно Росія як і раніше не визнає загибелі своїх громадян: лише в заяві представника МЗС Марії Захарової розпливчасто йдеться про "можливу загибель п'ятьох росіян".

Казак Алексей Митин, який загинув у Сирії"Такі люди не потрібні у нашій країні (Росія - Ред.). Так що крім нафтової мети була і "утилізація" ветеранів Донбасу. Власне, цим вони і займаються. Більшість першого, другого і третього сирійського набору, люди, що пройшли серйозну підготовку, були зачищені, а точніше - відправлені до артпідготовки на штурм сирійських міст", - підкреслив Євген Шабаев.


Опублікував: Evora

Хіти тижня. Несподівана слава: Фото української спортсменки прикрасило літак Fly Emirates

понеділок, 16 грудень 2019, 4:00

Фото української регбістки у виконанні фотографа Станіслава Ведмідь прикрасило зовнішню частину повітряного лайнера Fly Emirates. Авіакомпанія прийняла таке рішення після того, як в 2018 році в Дніпрі пройшов чемпіонат Європи з регбі-7. "Перед туром Св...

Хіти тижня. До забобонного Х*йла повертається стара проблема: "Воля бога буде виконана", - якутський шаман знову крокує на Москву, щоб "вигнати Путіна"

понеділок, 16 грудень 2019, 1:00

,. Шаман з Якутська Олександр Габишев знову вирушив у Москву, що “провести обряд вигнання” пекельного президента Путіна. Про це повідомляє “Сибір.Реалії” з посиланням на слова сподвижників шамана, зазначають Патріоти України. Шаман вдруге йде до Кремля...