Хіти тижня. "Такие люди не нужны нашей стране": У РФ відверто розповіли про "утилізацію" терористів "ЛДНР" у Сирії (відео)

Знайомі бійців "ПВК Вагнера" ​​розповіли про те, як ті загинули в Сирії.

Бойцы "Сирийских демократических сил"Метою ПВК "Вагнер" є не тільки охорона нафтопроводів, але і "утилізація" ветеранів Донбасу.

Про це заявив отаман козацького товариства "Ховріно" Євген Шабаев в відеоінтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

Загибель росіян, які воюють в складі так званої "ПВК Вагнера", при невдалій спробі наступу на позиції арабсько-курдських "сирійських демократичних сил" в районі сирійського міста Дейр-ез-Зор, на східному березі річки Євфрат, вже другий тиждень не сходить зі сторінок світових ЗМІ. Число загиблих в різних джерелах, як і раніше сильно різниться - від десятків до сотень людей. Офіційно Росія як і раніше не визнає загибелі своїх громадян: лише в заяві представника МЗС Марії Захарової розпливчасто йдеться про "можливу загибель п'ятьох росіян".

Казак Алексей Митин, який загинув у Сирії"Такі люди не потрібні у нашій країні (Росія - Ред.). Так що крім нафтової мети була і "утилізація" ветеранів Донбасу. Власне, цим вони і займаються. Більшість першого, другого і третього сирійського набору, люди, що пройшли серйозну підготовку, були зачищені, а точніше - відправлені до артпідготовки на штурм сирійських міст", - підкреслив Євген Шабаев.


Опублікував: Evora

З архіву ПУ. Тест на "Зайцеву" для нової влади: 21-річна «мажорка» на Porsche без прав відправила на очах мера Ужгорода батька родини до лікарні з мінімальними шансами на життя

субота, 15 серпень 2020, 14:00

Дівчині з подругами було дуже весело, а правила ПДД то простих "лохів". З боку винуватиці ДТП та її рідних нема жодних зусиль, щоб допомогти жертві злочину, зазначає дружина потерпілого. Поліція виявила злочинну повільність. В Ужгороді 21-річна студент...

"В наметах робили аборти": Сніжана Єгорова відзначилася скандальною заявою про секс на Майдані (відео)

субота, 15 серпень 2020, 13:55

Телеведуча заявила, нібито протестувальників обслуговувала велика кількість проституток. Українська телеведуча Сніжана Єгорова зробила скандальну заяву для громадян Білорусі про український Майдан. Про це вона повідомляє в своєму відеозверненні, яке оп...