Хіти тижня. "Это было, было...": Архівне фото з Примадонною спантеличило мережу

​Відомий російський співак і композитор Ігор Ніколаєв показав архівний знімок з Аллою Пугачовою, який був зроблений 35 років тому.

На опублікованому в Instagram артиста фото можна побачити його самого, Примадонну, її доньку Христину Орбакайте, Бориса Моїсеєва та багатьох інших знаменитостей, передають Патріоти України.

"Перша неділя весни. 35 років тому. Йдемо пішки з вул. Горького, 37, через Червону площу в ДЦКЗ "Росія" грати сольний концерт Алли Пугачової! Концерт, пам'ятаю, відіграли весело! На фото впізнав себе не одразу! А кого ви упізнали?" — запитав композитор своїх дописників.

Користувачі мережі, судячи з коментарів, були здивовані раритетним знімком. Вони насилу впізнали Пугачову в кадрі, як і самого Ніколаєва. А деякі й взагалі не зуміли відшукати на фото Примадонну.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...