Хіти тижня. "То, что сейчас происходит, - полная ж*па": Суддя нацвідбору "Євробачення" розповів про свої виступи в Росії

Євген Філатов відповів на звинувачення і підкреслив, що три роки тому повністю відмовився від гастрольної діяльності на території РФ.

Євген Філатов. Фото: соцмережі.

Суддя Нацвідбору на Євробачення-2019 Євген Філатов (The Maneken) на сторінці в Instagram прокоментував ситуацію, яка склалася навколо конкурсу, передають Патріоти України.
Композитору і саунд-продюсеру груп ONUKA і The Elephants пригадали концерт в Росії. Виступ відбувся в 2016 році в місті Краснодар. Філатов відповів на звинувачення і підкреслив, що три роки тому повністю відмовився від гастрольної діяльності на території РФ.

"Bang! Меня, как музыкального эксперта, пригласили выбрать участника от Украины в Нацотборе на конкурс Евровидение 2019. За последние дни я получил десятки звонков и писем с просьбой прокомментировать свой выбор, но, согласитесь, все уже сказано. В своей оценке, как и в честности голосования зрителей, я решительно уверен, а все, что происходит сейчас в контексте конкурса, прошу прощения за тавтологию мысли, но это - полная ж*па.

В последние дни на некоторых сайтах появились обсуждения выступления The Maneken в Краснодаре в 2016 году. Да, оно было и мы этого не скрывали. В этом ключе мне хотелось бы напомнить, наша группа была создана в 2007 году, и в нее входили музыканты из России и Украины. Три года назад мы отказались полностью от гастрольной деятельности на территории РФ. Нацотбор в 2019-м вызвал немало громких обсуждений острых в обществе вопросов, а вместе с тем и спекуляций. Логичный вопрос - с каких пор песенный конкурс стал самой важной темой в Украине?", - написав музикант.

"Сын, спасибо за машину!": Боклан в образі діда Стаса розповів казочку про "білу Ладу" (відео)

субота, 13 серпень 2022, 23:53

Знаменитий український актор театру та кіно Станіслав Боклан в образі діда Стаса розповів українцям нову гумористичну казку. У ній він висміяв нещодавню новину про те, що батьки одного з ліквідованих в Україні російських окупантів на "гробові" гроші пр...

Справжня магія від українця: Зінченко виділився розкішним трюком у матчі за Арсенал (відео)

субота, 13 серпень 2022, 23:43

Лондонський Арсенал 13 серпня здобув свою другу перемогу на старті нового сезону АПЛ. "Каноніри" переграли вдома Лестер. Олександр Зінченко знову з'явився на футбольному полі з перших секунд. Лівий захисник провів 77 хвилин та був активним протягом усь...