Хіти тижня. Труну розтрощили: У Росії вирили з могили покійника через несплату "послуг"

В Калузі викопали з могили труну з тілом недавно померлої літньої людини лише тому, що її родичі відмовилися від нав'язаних дорогих послуг належавшого місцевим бандитам ритуального агентства і поховали її власними силами.

Це сталося вночі відразу після траурної церемонії. Приїхавши на кладовище пом'янути старого, його родичі виявили розорену могилу і розбитий труну поруч, передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання Kaluga24.tv.

Один з родичів померлого відразу ж зняв відео, в якому задокументував те, що відбувається. За його словами, напередодні, коли вони ховали покійного, їм загрожував власник місцевого похоронного агентства Денис Войде, який проживає в розкішному котеджі поруч із цвинтарем. Поглумилися над могилою, на думку родичів померлого, саме його працівники і за його наказом. Вони ж розламали труну і викинули всі принесені напередодні вінки і православний хрест. Сім'я покійного вже звернулася із заявою в поліцію. Займатися перевіркою у справі доручено місцевому дільничному.

Цікаво, що раніше "бізнесмен" в сфері ритуальних послуг Денис Войде вже був замішаний в гучному скандалі. Він стався в березні 2017 року, коли працівники похоронного агентства "Ангел", директором якого він був, знущалися над тілом померлої пенсіонерки. Ритуальники кілька разів навмисно кидали труп і навіть плювали на нього. Після того випадку засновники "Ангела" заявили журналістам, що Денис Войде у них більше не працює, а новим директором призначено жінку.

Однак, прибутковий бізнес ритуальних послуг житель Калуги залишати не захотів і навіть відкрив власну справу. А пізніше - взяв під свій "дах" місцеве кладовище Некрасове. Тепер ховати на ньому можна тільки користуючись послугами ритуального агентства Дениса Войде. А що станеться з тими, хто вирішить не переплачувати втридорога, а обійтися власними силами, наочно показано в відео, опублікованому жителями Калуги.

Опублікував: Олег Устименко

Насувається стрімке похолодання: Синоптики радять українцям готувати теплі речі та збирати городину

п’ятниця, 18 вересень 2020, 8:45

На Волинь, Львівщину, Рівненщину та Тернопілля чекають заморозки. Синоптики радять українцям готувати теплі речі та збирати городину, що залишилась. Залишилися останні теплі дні перед різким похолоданням. Бо в Україну вже суне арктичне повітря і навіть...

Картопля небезпечна для здоров'я: Експерти розповіли, від якої краще відмовитися назавжди

п’ятниця, 18 вересень 2020, 8:28

Всіма улюблена картопля може бути дуже небезпечна для здоров'я. Суперечки про шкідливість і корисність цього овоча не припиняються. У цієї бульби є ряд ознак, які означають, що від неї треба відмовитися, передають Патріоти України. Якщо цей овоч пості...