Хіти тижня. Царство небесне... У Ліхтенштейні трагічно загинув великий українець, барон Фальц-Фейн, нащадок засновника і меценат заповідника Асканія-Нова

106-річний барон народився на півдні України і завжди вважав себе частинкою нашої землі. Віллу аристократа, пам'ятка архітектури та гордість Вадуца, з часів набуття незалежності вінчав жовто-блакитний прапор.

 Едуард фон Фальц-Фейн помер за трагічних обставин

У столиці Ліхтенштейну Вадуці на 107-му році життя загинув великий українець, меценат, громадський діяч, племінник засновника заповідника Асканія-Нова барон Едуард фон Фальц-Фейн, зі скорботою повідомляють Патріоти України.

Старий аристократ загинув у власному будинку під час пожежі. Вогонь охопив його чудову віллу приблизно о 8:45 ранку у суботу, 17 листопада. Прибулі на місце трагедії пожежники виявили барона вже мертвим. Причини пожежі на даний момент невідомі.

Барон Едуард Олександр фон Фальц-Фейн був найстарішим жителем Ліхтенштейну. 14 вересня він відсвяткував своє 106-річчя.

Едуард фон Фальц-Фейн народився 14 вересня 1912 року в селі Гаврилівка, нинішня Херсонська область. Він - племінник засновника заповідника Асканія-Нова Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна.

Після перевороту 1917 року разом з родичами Едуард фон Фальц-Фейн виїхав до Німеччини, потім оселився у Франції, а потім перебрався в Ліхтенштейн. Завдяки його зусиллям у лихі 1990-ті вдалося зберегти та примножити унікальний набуток заповідника Асканія-Нова. За заслуги перед нашою країною нагороджений численними відзнаками, у т.ч. двома орденами князя Ярослава Мудрого і орденом За заслуги.

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...

Вчені з'ясували, у кого з чоловіків більше шансів жити довше за жінок

понеділок, 8 серпень 2022, 10:53

Чоловіки, які щасливі у шлюбі та здобули вищу освіту, мають більше шансів пережити жінок, передають Патріоти України. Такого висновку дійшли данські вчені. Вони використовували особливий статистичний підхід – статистику "виживання" – вивчення статевих...