Хіти тижня. ''Це був не Путін!'': Сенсаційна заява про "поїздку" президента РФ по Кримському мосту

Президент Російської Федерації Володимир Путін не був присутній на відкритті незаконно побудованого окупантами Кримського мосту. Таку думку висловив старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук, гірничий інженер-гідрогеолог Юрій Медовар, припустивши, що замість нього був двійник, повідомляють Патріоти України.

"Путін, кажете? Я не впевнений, що це був Путін. Я дивився відео і не впізнав президента. Кругле обличчя якесь... Можливо, це був якийсь удмурт. Або один з двійників. Думаю, що Путіним ризикувати ніхто б не став. Коли він приїздить в якесь місто — всі водостічні люки заварюють. Бояться, що терористи підстрілять. А тут — міст. Раптом ракетою стрельнуть", — зазначив він.

Також експерт нагадав, що по мосту проїхало кілька навантажених вантажівок, причому в шаховому порядку. "Мабуть, для того, щоб не було великого навантаження. Як можна здавати міст після того, як по ньому проїхало кілька КАМАЗів? Треба було, наприклад, танки по ньому пустити, щоб переконатися, що він витримає. Але в Криму готуються до того, що рано чи пізно не витримає", — додав він.

Джерело: Факты

Відпочинок закінчився трагедією: У Карибському морі акула відкусила ногу американській туристці

понеділок, 29 травень 2023, 9:32

22-річна дівчина з Коннектикуту (США) постраждала від нападу акули під час відпочинку на островах Теркс і Кайкос в Карибському морі., передають Патріоти України. Як пише Sky News, постраждала дівчина і її подруга займалися снорклінгом (вид плавання під...

"Окупанти - гірші за чуму": У мережі показали, який вигляд зараз має Кирилівка, де раніше в цей час було безліч туристів (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 9:28

Курортне селище Кирилівка, що розташоване у Мелітопольському районі Запорізької області, зараз мало б бути переповнене туристами. Проте з приходом Росії окуповане селище перетворилося на пустку, передають Патріоти України. У мережі показали відео, який...