Хіти тижня. "Це крутяк! Жесть - у всіх сенсах слова!": Кримські татари епічно затролили окупантів у Криму

Кримські татари розплачуються на окупованому півострові 10-рублевими монетами за різні штрафи. Ця акція називається "Кримський марафон", повідомляють Патріоти України.

Марафон був організований у підтримку активістів, які протестували проти політичних переслідувань. Кримчани приносять гроші в банках, пакетах, відрах. Навіть поліцейські часом жартують і просять у колег машинку для перерахунку дрібниці.

"Ми хотіли, щоб всі побачили, що кожна монета - це одна людина", - пояснив один з учасників акції. Марафон по збору коштів проводили двічі. До акції приєдналися в декількох країнах.

Кримські татари вже зібрали близько трьох мільйонів рублів у декількох країнах світу. На основі зібраних грошей правозахисники створили фонд. Кажуть, що будуть змушені використовувати його і в майбутньому, адже репресії з боку окупантів ще тривають.

У мережі бурхливо відреагували на акцію. "По рублю потрібно", "Респект, зробили правильно", "Це крутяк! Жесть - у всіх сенсах слова!" - коментували користувачі.

Хотіли повісити "глухар": Навіщо поліцейські затримали дівчину в Кагарлику

вівторок, 26 травень 2020, 12:45

Стара традиція "розкривати" злочини, вибиваючи зізнання у непричетних до злочину людей нікуди не поділася? 26-річна дівчина, яку побили і згвалтували співробітники розформованого відділення поліції в Кагарлику, потрапила в міськвідділ, щоб дати роз'ясн...

Чергове загострення ситуації на сході України – це неприхований тиск з боку Росії на українську владу

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...