Хіти тижня. "Це призведе до руйнування": Інженер пояснив, чому Кримський міст скоро звалиться

Просідання Кримського моста було неминуче. Воно буде продовжувати і може призвести до руйнування переправи. Про це заявив автор двох українських проектів Кримського моста, інженер Георгій Росновський, повідомляють Патріоти України.

Росновський наголосив, що для будівництва росіяни обрали саме невдале місце за геологічними і сейсмічними умовами. "Ще в свій час я пропонував будівництво моста трохи північніше поромної переправи у вузькому місці протоки, який мав з'єднати Крим з косою Чушка на російському березі. Там геологія більше спонукає до подібних споруд. Розумієте, чим південніше, тим глибше знаходяться корінні ґрунти. Ближче до острова Тузла розташована мережа глибоких грязьових вулканів, які можуть "дихати", викликаючи коливання грунту", - розповів експерт.

Росновський зазначає, що навіть російські фахівці висловлювали думку, що міст недовговічний. "У цьому місці глибина досягає 80 метрів, зараз технології дозволяють спокійно бурити палі на глибині в 60 метрів. А на тій глибині, навіть за допомогою нових установок, бурити дуже проблематично", - говорить він.

За словами фахівця, при настільки великому фінансуванні проектувальники могли побудувати дійсно якісний міст, "але, раз такі посадки, значить, погані фахівці". Росновський переконаний, що з просіданням Кримського моста вже нічого неможливо вдіяти. "Це призведе до руйнування моста, він може і сильніше просідати, і перекошуватися в різні боки, і потім навесні піде льодохід, який може на опори впливати", - підкреслив експерт.

Джерело: Обозреватель

Вирішив врятуватись від мобілізації: У Росії гендиректор "Динамо" покинув клуб і втік із країни

вівторок, 27 вересень 2022, 23:43

Генеральний директор хокейного "Динамо" Микола Кошкін залишив московський клуб. Як повідомляє офіційний сайт команди, причиною стали "сімейні обставини", передають Патріоти України. У той же час "Р-Спорт" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, с...

"Примите меры!": На могилі батьків Путіна залишили загадкову записку (фотофакти)

вівторок, 27 вересень 2022, 23:16

Невідомі активісти залишили на могилі батьків президента Росії Володимира Путіна у Санкт-Петербурзі записку. Фотографію послання опубліковано у телеграм-каналі Феміністського антивоєнного опору – організації, яка влаштовує протестні та мистецькі акції ...