
У Польщі роботодавець залишив на лавці паралізовану після інсульту українку та не викликав їй швидку. Про це у Facebook написав почесний консул України в Познані Вітольд Хоровский, повідомляють Патріоти України.
Консул повідомив, що українка працювала нелегально, проте попередньо вона працювала у цього ж роботодавця легально і він їй обіцяв офіційне працевлаштування.
В українки стався раптовий інсульт, але роботодавець зволікав з допомогою. Врешті-решт, він відвіз її у сусіднє місто, де і залишив на автобусній зупинці на лавці. Зазначається, що в цей час українка була паралізована.
Люди, які проходили поруч сприйняли її за п'яничку і викликали поліцію. Після того, як з'ясували, що жінка потребує невідкладної допомоги, її помістили до лікарні МВС Польщі у Познані. Зараз відкритий збір коштів для лікування українки.
"Якщо ми не допоможемо їй швидко, Оксана, ймовірно, буде доставлена до України, що ускладнить її лікування, реабілітацію та, можливо, судове провадження у справі", – написав Хоровський.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...