Хіти тижня. Творить дива! Медики назвали найкорисніший напій для чоловіків

Вчені з Шотландії провели цікавий експеримент, в якому брали участь 58 чоловіків у віці від 21 до 64 років. Всі протягом двох тижнів щодня пили чистий гранатовий сік, повідомляють Патріоти України.

Як показали результати експерименту, цей напій підвищує в чоловічому організмі рівень тестостерону, який відповідає в тому числі і за сексуальну активність, і здатний стати аналогом “Віагри”.

Повідомляється, що якщо на початку експерименту рівень тестостерону в крові чоловіків дорівнював приблизно 16%, то через 14 днів він подвоївся у всіх без винятку.

Крім того, що всі випробовувані повідомили про посилення сексуального потягу, результати обстеження також показали, що у всіх учасників експерименту покращилися і інші показники здоров’я.

Багато відзначили, що стали спати краще, перестали нервувати через дрібниці і відчули стабілізацію емоційного фону.

Покращує цей чарівний природний напій і функції кровотворення. Давно відома його здатність, підвищувати рівень гемоглобіну і, таким чином, протистояти анемії.

Якщо порівняти гранатовий сік, наприклад, з журавлиною, червоним вином або зеленим чаєм в плані руйнування шкідливого впливу радикалів, то він перевершує перераховані продукти у багато разів.

Знаходяться в цьому напої компоненти, здатні пригнічувати в організмі будь-які процеси утворення саме злоякісних пухлин. Тому сік граната визнаний прекрасним засобом профілактичним проти ракових пухлин.

В Україні працівників зможуть звільняти за неповідомлення про родичів, які лишилися на тимчасово окупованій території

п’ятниця, 26 квітень 2024, 14:58

У роботодавців з’явиться нова підстава для звільнення працівників - неповідомлення працівниками роботодавцю інформації щодо наявних у них зв’язків з фізичними особами, які знаходяться на тимчасово окупованій території України, передають Патріоти Україн...

Це ще не кінець! Кліматологиня попередила українців про нові бурі з пилом із Сахари

п’ятниця, 26 квітень 2024, 14:45

Пил із Сахари, що долітає до України, рідкісне явище, але воно підпорядковується атмосферній циркуляції. Влітку українцям варто очікувати його повернення. Про це в ефірі телемарафону заявила кліматологиня, фахівчиня в галузі зміни клімату та довгострок...