Хіти тижня. У 10 разів сильніше Хіросіми! З'явилося відео потужного вибуху метеорита на Камчатці

У мережі опублікували відео вибуху метеора, який увійшов в атмосферу над Беринговим морем біля узбережжя Камчатки. Інцидент стався ще в грудні минулого року, але лише зараз відео потрапило в мережу. Падіння космічного тіла зафіксували камери американського супутника "Terra" і японського "Himawari-8", повідомляють Патріоти України.

Сайт NASA повідомляє, що вибух стався приблизно в 350 кілометрах від узбережжя Камчатського краю, на висоті близько 26 кілометрів. Через хмари і сонячне світло, а також безлюдну місцевость очевидців вибуху метеорита не виявилося.

На думку астрофізиків, діаметр боліда досягав десяти метрів, а його швидкість становила 32 кілометри в секунду. Енергія в результаті вибуху склала 173 кілотонни в тротиловому еквіваленті, що десять разів перевищує потужність вибуху ядерної бомби в Хіросімі. Вчені припускають, що болід належав метеорного потоку Урсіди, які були активні з 17 по 26 грудня 2018 року.

Народився після загибелі батька: На Волині побратими зустріли з пологового сина 27-річного героя (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 15:45

У пологовому на Волині побратими зустріли дружину і новонародженого сина загиблого 27-річного військовослужбовця Артема Філюка. Пара одружилася у жовтні 2022 року, коли чоловік приїхав у відпустку зі служби. 12 листопада герой загинув унаслідок російсь...

Бронювання від мобілізації: На який термін видається відстрочка і що робити у разі вручення повістки

вівторок, 31 січень 2023, 15:30

В Україні встановили чіткі терміни та умови бронювання від мобілізації працівників стратегічних підприємств. Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач розповів, що робити, якщо заброньованому працівн...