Хіти тижня. У Держдумі РФ закликали священників УПЦ МП до війні в Україні

Скандальний політик порівняв церковників з повноцінною армією, яка повинна почати релігійну війну в українській державі.

В ефірі пропагандистської програми "Час покаже" на "Первом канале" депутат російської Держдуми Олексій Журавльов заявив про те, що проросійські священики повинні почати воювати, а країна-агресор їх в цьому підтримає, передають Патріоти України.

Політик зазначив, що священнослужителі, як і військові, повинні брати на себе "божу" місію і битися в релігійній війні, яку підтримає Російська Федерація. На його думку, діяльність "святих отців" не повинна обмежуватися лише читанням проповідей і сповідуванням.

Будьте уважні та обережні: Із психлікарні Києва втекла небезпечна пацієнтка (фото)

понеділок, 5 червень 2023, 8:58

На Київщині правоохоронці розшукують 36-річну Ларису Абідокову, яка втекла з Київської міської психлікарні №3. За даними поліції, раніше жінка відбула покарання за завдання тяжких тілесних ушкоджень. Як повідомляє поліція Київщини, втікачка виглядає на...

ТЦК хитрують із повістками для українців: Адвокат пояснив, як не потрапити у пастку

понеділок, 5 червень 2023, 8:35

В Україні під час загальної мобілізації певні територіальні центри комплектування надсилають повістки чоловікам разом із викликом про розгляд адміністративної справи за порушення військового обліку. Їх можуть отримати військовозобов'язані віком від 18 ...