Хіти тижня. "У гостях у Санти": Голі Бабкіни дуріють у снігу (фото, відео)

Відомий український музикант Сергій Бабкін, який разом з дружиною Сніжаною та дітьми зустрів Новий рік у Лапландії, порадував яскравими зимовими фото.

Прихильник здорового способу життя, співак показав в мережі, як вони з дружиною зміцнюють здоров'я - після гарячої лазні пара дуріє в снігу. При цьому, оголені Сергій і Сніжана сидять в снігу, прикриваючись лише тільки віниками, передають Патріоти України.«Праздник души и тела», - написав музикант під фото, на якому Сніжана сидить у нього на руках.

Дружина співака зізналася, що вони з Сергієм давно є фанатами лазні. Це не тільки задоволення для душі і тіла, але ідеальний початок року.«Снежно-сказочное начало года! С Новым Годом, дорогие! Мы с Сергеем Бабкинм — фанаты бани!» - сказала Сніжана.
Також Сергій показав екстремальне відео, на якому він закопаний в замет. Подружжя весело граються і регочуть, поки Сніжана закопує чоловіка в сніг.
«С Новым Годом, Ребята! Идите в баню! Снежана Бабкина, твой смех- 80% успеха этого видео», - підписав Сергій веселий ролик.
Шанувальники прийшли в захват від сімейних традицій Бабкіних і засипали їх компліментами. «Балдею от вас», «В здоровом теле неиссякаемый дух. С легким паром замечательную семью!», - писали в коментарях.

Хіти тижня. Ексдружина відомого репера, який відібрав у неї дітей, таємно зустрілася із сином (фото)

неділя, 31 травень 2020, 4:00

Повідомляється, що хлопчик відмовився їхати додому з мамою. Ексдружині репера Серьоги (справжнє ім'я Сергій Пархоменко), який у лютому відібрав у неї двох дітей, Поліні Ололо вдалося зустрітися з одним із синів. Про це жінка розповіла в коментарі журна...

Хіти тижня. Місячне затемнення у червні: Хто опиниться "під ударом"

неділя, 31 травень 2020, 3:00

В дні, найближчі до затемнень, необхідно приділяти більше уваги своєму здоров'ю. Астролог Людмила Халанська попередила, що вплив місячного затемнення, яке відбудеться в п'ятницю, 5 червня (в цей же день буде повний місяць), найбільше відчують люди, що ...