Хіти тижня. "У гостях у Санти": Голі Бабкіни дуріють у снігу (фото, відео)

Відомий український музикант Сергій Бабкін, який разом з дружиною Сніжаною та дітьми зустрів Новий рік у Лапландії, порадував яскравими зимовими фото.

Прихильник здорового способу життя, співак показав в мережі, як вони з дружиною зміцнюють здоров'я - після гарячої лазні пара дуріє в снігу. При цьому, оголені Сергій і Сніжана сидять в снігу, прикриваючись лише тільки віниками, передають Патріоти України.«Праздник души и тела», - написав музикант під фото, на якому Сніжана сидить у нього на руках.

Дружина співака зізналася, що вони з Сергієм давно є фанатами лазні. Це не тільки задоволення для душі і тіла, але ідеальний початок року.«Снежно-сказочное начало года! С Новым Годом, дорогие! Мы с Сергеем Бабкинм — фанаты бани!» - сказала Сніжана.
Також Сергій показав екстремальне відео, на якому він закопаний в замет. Подружжя весело граються і регочуть, поки Сніжана закопує чоловіка в сніг.
«С Новым Годом, Ребята! Идите в баню! Снежана Бабкина, твой смех- 80% успеха этого видео», - підписав Сергій веселий ролик.
Шанувальники прийшли в захват від сімейних традицій Бабкіних і засипали їх компліментами. «Балдею от вас», «В здоровом теле неиссякаемый дух. С легким паром замечательную семью!», - писали в коментарях.

Народився після загибелі батька: На Волині побратими зустріли з пологового сина 27-річного героя (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 15:45

У пологовому на Волині побратими зустріли дружину і новонародженого сина загиблого 27-річного військовослужбовця Артема Філюка. Пара одружилася у жовтні 2022 року, коли чоловік приїхав у відпустку зі служби. 12 листопада герой загинув унаслідок російсь...

Бронювання від мобілізації: На який термін видається відстрочка і що робити у разі вручення повістки

вівторок, 31 січень 2023, 15:30

В Україні встановили чіткі терміни та умови бронювання від мобілізації працівників стратегічних підприємств. Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач розповів, що робити, якщо заброньованому працівн...