Хіти тижня. У хід пішло каміння: На кордоні України влаштували "грандіозну" бійку

Перед травневими святами на українському кордоні почався безлад. Люди повертаються в країну через пропускні пункти з країн Євросоюзу, влаштовуючи на кордоні бійки.

Напруженість виникла після того, як люди простояли в черзі, абсолютно не рухаючись кілька годин, - передають Патріоти України з посиланням на Politeka.

Зокрема, сотні людей простоюють в черзі на пропускному пункті Шегині-Медика. “Сотні людей застрягли але кордоні з Польщею на пішому переході в пропускному пункті Шегині-Медика. Після 4-5 годин стояння в черзі перед польським контрольно-пропускним пунктом, ще велика черга людей чекає їх перед українським”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що з-за черг багато запізнилися на потяги.

У мережі повідомляють, що через складну ситуацію у людей вже не витримують нерви. «На нейтральній смузі між польським та українським пунктами немає взагалі нічого, навіть туалетів. У людей не витримують нерви: доходить до бійок, в хід нібито пішли камені, повідомляють про зламаний паркані, через який люди намагаються дістатися туалету», – розповів очевидець подій Віктор Корбут.

Опублікував: Олег Устименко

Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

У мережі пригадали найпопулярніші смаколики часів СРСР (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:50

Діти раділи хлібу з цукром і ірискам, розжувати які було просто неможливо. За часів СРСР було багато солодощів, які можна було приготувати на швидку руку, передають Патріоти України з посиланням на видання onedio. Серед найпопулярніших карамельні півни...