Хіти тижня. У Києві актор Зеленського побив співмешканку і виставив у соцмережі фото

Олена Савченко підтвердила факт свого побиття, тож тепер відкрито кримінальну справу.

В'ячеслав Кошелєв. Фото: соцмережі.

У Києві актор серіалу "Свати-6" та столичного академічного театру на Липках В'ячеслав Кошелєв побив свою співмешканку і похвалився цим на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Постраждалою виявилась Олена Савченко, яка підтвердила факт свого побиття, тож тепер відкрито кримінальну справу. "І ось як я її прикрасив, нехай подякує, що не задушив подушкою, нехай тепер полежить в нейрохірургії, подумає", – написав актор під одним з фото з жінкою.

Ситуацією обурився народний депутат України Борислав Береза. Так, він закликав керівництво поліції зайнятися цією справою. У коментарях під дописом Берези нардеп Ольга Червакова написала, що вже зв'язалася з жінкою на фото. Водночас екс-омбудсмен Валерія Лутковська зазначила, що "без бажання жертви розібратися з кривдником буде важкувато".

Зазначимо, що згодом Кошелєв видалив усі фото і опублікував натомість інше повідомлення: "Всім привіт! Я розлучився з дружиною, вона мстить за розлучення. Нє*іг кидатися з ножем, коли психуєш!"

Новий поворот: Українським військовим заборонять публікувати деяку інформацію в інтернеті

четвер, 22 лютий 2024, 17:30

У четвер, 22 лютого, у першому читанні Верховна Рада ухвалила законопроєкт, спрямований на гарантування соціального захисту військовослужбовців і поліцейських. Крім збільшення їхніх прав, цим особам буде заборонено розміщувати певні відомості в інтерне...

Проблеми почнуться наступного року: Чому більшості українців доведеться працювати після 60-ти років

четвер, 22 лютий 2024, 16:56

В Україні значно погіршиться ситуація з пенсіями. Цьогоріч, аби отримати пенсію у 60 років, потрібен 31 рік стажу. Вже наступного року вимоги збільшать на 12 місяців. Поступово лише ті, хто має 35 років стажу, зможуть вчасно отримувати пенсію. Іншим до...