Хіти тижня. "У меня мама в России живет!": У Києві розгорівся скандал через українську мову (відео)

Співробітник ресторану відмовився говорити українською мовою, аргументувавши це тим, що за Конституцією він може говорити будь-якою зручною для нього мовою.

У неділю, 16 вересня, в Києві в ресторані Mcdonald's на Осокорках касир відмовився обслуговувати клієнта українською мовою, заявивши, що він "не зобов'язаний". Про це в Facebook розповів громадський активіст Андрій Смолій, передають Патріоти України.

"В mcdonald's на Осокорках відмовилися обслуговувати українською мовою. На прохання обслужити єдиною державною мовою - хамство у мій бік", - пише він.

За словами активіста, хлопець, який видає їжу, відмовився говорити українською мовою, аргументувавши це тим, що за Конституцією він може говорити будь-якою зручною для нього мовою. Співробітник ресторану заявив, що він з Маріуполя, а його мама живе у Росії.

Потім прийшов адміністратор, якому активіст вказав на норми Конституції про державну мову та рішення Київської міськради про те, що в сфері обслуговування використовується тільки українська мова. Адміністратор, який також говорив російською, заявив, що хлопець з Донецької області і не знає української мови, і попросив вибачення за співробітника.

Компанія Mcdonald's вже принесла вибачення активісту і пообіцяла провести бесіду з співробітниками.

Масові відключення світла вплинуть на платіжки українців уже в липні: Ось чого чекати

вівторок, 16 липень 2024, 17:47

Попри підвищення тарифів на електроенергію в липні, суми в платіжках можуть залишитися на рівні до підвищення через відключення світла. Споживачі залишаються без електрики в середньому 12 годин на добу, що зменшує обсяги споживання. Таким чином, вимуше...

Сюрприз з того світу: Оновити дані у ТЦК завітав ... померлий чоловік (відео)

вівторок, 16 липень 2024, 17:43

Авторизувавшись у "Резерв+" українець дізнався, що офіційно давно мертвий... В Україні прийшов оновити дані у ТЦК чоловік, якого виключили з обліку як померлого. Деталями 16 липня поділились в ефірі "Київ24", зазначають Патріоти України. Під столичним ...