
Вони з речами сиділи прямо на асфальті в зоні відпочинку поруч із першою колією, повідомили в групі "Інформатор Київ" у Facebook, передають Патріоти України.
На момент зйомки автор відео нарахував близько 20 людей. Як розповіла одна з ромок, вони недавно приїхали до Києва з Донецька. На питання кореспондента про те, чи пов'язані вони якось з поселенням на Південному вокзалі, вона відповіла негативно і сказала, що вони між собою ніяк не спілкуються.

"Ми про них нічого не знаємо. Ми ось сидимо, чекаємо свій потяг і їдемо", - повідомила жінка.
Схожу інформацію на відео розповів і інший "поселенець". "Ті роми з Закарпаття, а ми з Донецька. Хотіли тут роботу знайти, але не вийшло поки", - розповів він.
Також чоловік пояснив, що вони збираються повернутися назад до Донецька і шукати роботу там. Як зазначив автор відео, 11 червня з Південного вокзалу вигнали табір ромів. Він припустив, що це саме вони і влаштувалися поруч із коліями.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...