Хіти тижня. У мережі показали нове поселення ромів у столиці (фото, відео)

У Києві на Центральному залізничному вокзалі облаштувалася група ромів.

Вони з речами сиділи прямо на асфальті в зоні відпочинку поруч із першою колією, повідомили в групі "Інформатор Київ" у Facebook, передають Патріоти України.

На момент зйомки автор відео нарахував близько 20 людей. Як розповіла одна з ромок, вони недавно приїхали до Києва з Донецька. На питання кореспондента про те, чи пов'язані вони якось з поселенням на Південному вокзалі, вона відповіла негативно і сказала, що вони між собою ніяк не спілкуються.

"Ми про них нічого не знаємо. Ми ось сидимо, чекаємо свій потяг і їдемо", - повідомила жінка.

Схожу інформацію на відео розповів і інший "поселенець". "Ті роми з Закарпаття, а ми з Донецька. Хотіли тут роботу знайти, але не вийшло поки", - розповів він.

Також чоловік пояснив, що вони збираються повернутися назад до Донецька і шукати роботу там. Як зазначив автор відео, 11 червня з Південного вокзалу вигнали табір ромів. Він припустив, що це саме вони і влаштувалися поруч із коліями.

Опублікував: Олег Устименко

Піти на пенсію достроково реально: Ось що для цього потрібно

середа, 24 червень 2026, 15:12

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...

Це здивує! Соціологи назвали несподівану причину падіння народжуваності в КНР

середа, 24 червень 2026, 14:58

Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...