Хіти тижня. У мережі розповіли про смерть знаменитої актриси театру і кіно

У місті Нижній Тагіл, Росія, померла відома актриса театру і кіно, народна артистка РФ і перша дружина легендарного барда Володимира Висоцького Іза Висоцька.

Артистка померла у віці 81 рік через проблеми зі здоров'ям. За словами її колег, смерть Висоцької не була нещасним випадком. Про це повідомили на сторінці Нижнетагильского драматичного театру в Facebook, передають Патріоти України.

"Нет слов, чтобы описать наше горе. Этим утром ушла из жизни народная артистка России Иза Высоцкая. Прощайте, удивительная, блистательная Иза Константиновна!" - зі скорботою написали в соціальній мережі.

"Сегодня не стало Изы Константиновны Высоцкой. Она скончалась в 05.30 утра у себя дома. Вероятнее всего из-за проблем со здоровьем. Это не был несчастный случай. В этом сезоне она полноценно работала. В последний раз наш коллектив виделся с ней в четверг, 19 июня, на закрытии сезона. Здоровье ее часто подводило, но когда она выходила на сцену - танцевала и была очень яркой", - розповіли її колеги.

Відзначимо, Ізольда Костянтинівна Висоцька (до заміжжя - Мєшкова) народилася 22 січня 1937 року в Нижньому Новгороді. Під час навчання на третьому курсі школи-студії Московського Художнього театру, вона познайомилася з поетом Володимиром Висоцьким, який також навчався там. У 1957 році вони стали жити разом. Зіграли весілля в 1960-м, а в 1965-му розлучилися. Міняти прізвище Іза Костянтинівна не стала. З 1970 року вона працювала в Нижньотагільському драматичному театрі.

Опублікував: Олег Устименко

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...

Локальних аварій стане більше: Українцям пояснили, як ускладнення погодних умов впливає на ситуацію з енергопостачанням

вівторок, 29 листопад 2022, 11:22

Генеральний директор компанії YASNO Сергій Коваленко розповів, яким чином ускладнення погодних умов впливає на ситуацію з енергопостачанням. Про це він повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, коментуючи питання про те, в якому стані на тепер ене...