
Поліцейські перевіряють інформацію про озброєних людей, які виїхали в напрямку Одеси.
Як повідомили правоохоронці на офіційній сторінці у Facebook, по спецлінії 102 надійшло повідомлення про те, що з Києва у напрямку півдня виїхали два автобуси з озброєними людьми.
"Правоохоронці вживають превентивні заходи, спрямовані на недопущення дестабілізації оперативної обстановки в регіоні", — зазначено у повідомленні поліції.
Водночас глава Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці у Facebook підтвердив, що в Одесу були відправлені проплачені молодики.
"Зовсім нещодавно так само були помітні в інших регіонах, де здійснювали незрозумілі провокації, імітуючи протести праворадикальних сил під прапором якоїсь"Традиції і порядку", — написав він, наголосивши, що всі були зупинені ще на під'їзді до Одеси.














У коментарях пишуть про підозрілі автомобілі.


В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...