Хіти тижня. У Одесі спецпризначенці зняли з автобуса озброєних "тітушок" (фото)

В Одесу послали автобуси з озброєними людьми.

Поліція перевіряє автобус

Поліцейські перевіряють інформацію про озброєних людей, які виїхали в напрямку Одеси.

Як повідомили правоохоронці на офіційній сторінці у Facebook, по спецлінії 102 надійшло повідомлення про те, що з Києва у напрямку півдня виїхали два автобуси з озброєними людьми.

Для перевірки інформації на пост при в'їзді в Одесу прибули бійці батальйону поліції особливого призначення і підрозділи тактико-оперативного реагування патрульної поліції.

"Правоохоронці вживають превентивні заходи, спрямовані на недопущення дестабілізації оперативної обстановки в регіоні", — зазначено у повідомленні поліції.

Водночас глава Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці у Facebook підтвердив, що в Одесу були відправлені проплачені молодики.

"Зовсім нещодавно так само були помітні в інших регіонах, де здійснювали незрозумілі провокації, імітуючи протести праворадикальних сил під прапором якоїсь"Традиції і порядку", — написав він, наголосивши, що всі були зупинені ще на під'їзді до Одеси.В Одесу послали автобуси з озброєними людьми: спецпризначенці взяли "тітушок"


У коментарях пишуть про підозрілі автомобілі.

В Одесу послали автобуси з озброєними людьми: спецпризначенці взяли "тітушок"

В Одесу послали автобуси з озброєними людьми: спецпризначенці взяли "тітушок"

Хіти тижня. В аеропорту Запоріжжя українські туристи побилися з прикордонниками (відео)

вівторок, 18 лютий 2020, 0:10

Як пишуть користувачі Facebook, пасажири після прильоту з Єгипту рейсом 6132 Шарм-еш-Шейх – Запоріжжя півтори години стояли в черзі для отримання багажу – валізи у візках перебували на вулиці за вікном. . «Діти просилися в туалет, навіть не було де пр...

Хіти тижня. А що під маскою домофона?

понеділок, 17 лютий 2020, 23:30

Як нас обслуговують... Зараз на чтиво, друзі, подам вам таке, у що ви, мабуть, спершу не повірите. Але вигадки тут жодної, все відповідає дійсності і реаліям нашого бандитсько-злодійського часу. І все це покривається відвертим ворогом українського наро...