Хіти тижня. У Росії помирає легендарний радянський актор

Варто нагадати, що Валентин Гафт довго утримувався від нападок на Україну, з котрою пов'язане його дитинство, перш ніж піддався тиску кремлівської пропаганди.

В.Гафт. Фото: ЗМІ

Валентин Гафт вмирає. Він не встає з інвалідного крісла і вже почав втрачати пам'ять, повідомляють Патріоти України. Про це рідні відомого актора розповіли у випуску програми «Зірки зійшлися» опублікованому на YouTube.

Кореспонденти програми прийшли в гості до 82-річного Гафта і застали його в інвалідному кріслі. Сам актор розповів, що став себе гірше почувати, так як «перевантажився, перестарався». Він зазначив, що за останні місяці лежав у трьох або двох лікарнях. Гафт пояснив, що у нього болять спина і хребет.

Лікарі підозрюють, що у актора розвивається хвороба Паркінсона.

За словами Гафта, він просить, щоб його запршували в нові проекти, тому що живе цим і хоче працювати. «На сцені не відчуваєш болю, багато артистів вмирають на сцені, таке щастя», - зазначив він.

Три роки тому акторові зробили операцію на серці, а потім ввели в стан медикаментозної коми. Через деякий час стан Гафта покращився, він повернувся до роботи в театрі. У грудні минулого року Гафт переніс операцію. Він звернувся за медичною допомогою через болі в руці.

Опублікував: Інна Мартинчук

Не так багато, як хтось гадає: 15-річний син Потапа чесно зізнався, скільки грошей витрачає щомісяця

неділя, 16 червень 2024, 21:59

Син українського репера та продюсера Потапа – Андрій Потапенко – розповів про свої щомісячні витрати у Києві. Так, юнак з'явився у TikTok ролику користувачки з ніком angelina.pichik і відповів на запитання про суму, яку щомісяця витрачає на власне житт...

Одна з країн ЄС змінила допомогу українцям: Хто тепер зможе отримати гроші

неділя, 16 червень 2024, 21:26

Влада Словаччини затвердила нову систему державних субсидій на житло для осіб зі статусом тимчасового захисту. Виплати призначено для словаків, які безплатно поселили в себе українських біженців похилого віку, з інвалідністю чи малолітніми дітьми або т...