Хіти тижня. У Росії помирає легендарний радянський актор

Варто нагадати, що Валентин Гафт довго утримувався від нападок на Україну, з котрою пов'язане його дитинство, перш ніж піддався тиску кремлівської пропаганди.

В.Гафт. Фото: ЗМІ

Валентин Гафт вмирає. Він не встає з інвалідного крісла і вже почав втрачати пам'ять, повідомляють Патріоти України. Про це рідні відомого актора розповіли у випуску програми «Зірки зійшлися» опублікованому на YouTube.

Кореспонденти програми прийшли в гості до 82-річного Гафта і застали його в інвалідному кріслі. Сам актор розповів, що став себе гірше почувати, так як «перевантажився, перестарався». Він зазначив, що за останні місяці лежав у трьох або двох лікарнях. Гафт пояснив, що у нього болять спина і хребет.

Лікарі підозрюють, що у актора розвивається хвороба Паркінсона.

За словами Гафта, він просить, щоб його запршували в нові проекти, тому що живе цим і хоче працювати. «На сцені не відчуваєш болю, багато артистів вмирають на сцені, таке щастя», - зазначив він.

Три роки тому акторові зробили операцію на серці, а потім ввели в стан медикаментозної коми. Через деякий час стан Гафта покращився, він повернувся до роботи в театрі. У грудні минулого року Гафт переніс операцію. Він звернувся за медичною допомогою через болі в руці.

Опублікував: Інна Мартинчук

З архіву ПУ. "А там всім пофіг!": Українському "царю доріг" дісталося "на горіхи" в Угорщині (фотофакт)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 20:00

В країнах ЄС на "особливі" українські номери правоохоронці уваги звертають. В Угорщині на авто з "крутими" українськими номерами, припарковане на тротуарі, поставили блокіратор. Фото опублікував на своїй сторінці в Facebook адміністратор ресурсу dtp.ki...

"Гібридна помста" Лукашенка і розпач паломників, підсумок: Хасиди пішли з українського кордону, залишивши гори сміття (фото)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 19:58

Паломники-хасиди покинули кордон України й залишили гору сміття. Так, паломники, які залишалися на території прикордонного поста Яриловичі з надією на відкриття українських кордонів, перемістилися в інші міста Білорусі з метою святкування єврейського Н...