Хіти тижня. У Росії помирає легендарний радянський актор

Варто нагадати, що Валентин Гафт довго утримувався від нападок на Україну, з котрою пов'язане його дитинство, перш ніж піддався тиску кремлівської пропаганди.

В.Гафт. Фото: ЗМІ

Валентин Гафт вмирає. Він не встає з інвалідного крісла і вже почав втрачати пам'ять, повідомляють Патріоти України. Про це рідні відомого актора розповіли у випуску програми «Зірки зійшлися» опублікованому на YouTube.

Кореспонденти програми прийшли в гості до 82-річного Гафта і застали його в інвалідному кріслі. Сам актор розповів, що став себе гірше почувати, так як «перевантажився, перестарався». Він зазначив, що за останні місяці лежав у трьох або двох лікарнях. Гафт пояснив, що у нього болять спина і хребет.

Лікарі підозрюють, що у актора розвивається хвороба Паркінсона.

За словами Гафта, він просить, щоб його запршували в нові проекти, тому що живе цим і хоче працювати. «На сцені не відчуваєш болю, багато артистів вмирають на сцені, таке щастя», - зазначив він.

Три роки тому акторові зробили операцію на серці, а потім ввели в стан медикаментозної коми. Через деякий час стан Гафта покращився, він повернувся до роботи в театрі. У грудні минулого року Гафт переніс операцію. Він звернувся за медичною допомогою через болі в руці.

Опублікував: Інна Мартинчук

Справжній прорив? Вчені виявили суміш бактерій і вірусів, яка продовжує життя

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:22

Пошуки секретів довголіття змушують вчених зазирати у різні куточки людського тіла. Так данські дослідники спробували знайти таємницю життя у кишечнику і отримали досить вагомі результати, передають Патріоти України. Про дослідження науковців Копенгаге...

Мільйон українських біженців не збираються повертатись на Батьківщину. Соціологи розповіли про невтішні тенденції

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:43

Там відзначили, що більша частина тих, хто вимушено змінив місце проживання під час війни - вихідці зі східних регіонів нашої країни (60%). . "За даними опитування, 75% серед переміщених осіб висловлюють намір повернутися додому: 12% - найближчим час...