Хіти тижня. У закарпатській школі 10-класниці підсипали віагру в напій (відео)

Винних у цьому інциденті не покарано, а вчителі порадили батькам постраждалої дівчинки провести виховну бесіду з нею.

У В.Ком'ятівській школі, що на Виноградівщині Закарпатської області, під час уроків неповнолітній підкинули в чашку капучино таблетку віагри, передають Патріоти України.

Учениця 10 класу цієї школи класу Віра Д. із подружкою пішла до кафе й купила капучино, яке занесла в клас. За той час, поки вона пішла по класний журнал в учительську і повернулася назад, їй вкинули в капучіно таблетку віагри.

Не знаючи про наявність таблетки, вона випила напій. "І тільки після того, як вона вжила вказану рідину, хтось із її подружок сказав про те, що їй підсипали таблетку, - йдеться у повідомленні.

Зі слів неповнолітньої Віри, вона звернулася до медичного працівника, яка їй надала першу медичну допомогу. Після цього вона повернулася в школу, однак у неї боліла голова та її нудило.

Зазначається, що винних у цьому інциденті не покарано, а вчителі порадили батькам постраждалої дівчинки провести виховну бесіду з нею.


Джерело: Голос Карпат

Посміхатися всупереч долі: Зірка "Дизель шоу" Яна Глущенко зізналась, що мало не наклала на себе руки після загибелі Марини Поплавської

субота, 16 лютий 2019, 12:05

Актриса проходить курс реабілітації. Велися навіть розмови про те, що дівчина може більше ніколи не повернуться до повноцінного життя. Проте, Яна не опускати руки і на продовжує працювати та виховувати маленького сина. Зірка "Дизель шоу" Яна Глущенко д...

Хіти тижня. Водіям на замітку: Змінено правила проходження техогляду авто

субота, 16 лютий 2019, 11:30

В Україні діятиме новий формат документа про проходження техогляду авто, повідомляють Патріоти України. З 1 травня відповідний паперовий бланк протоколу видаватимуть разом з самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Водій повинен закріпити її у ...