
У В.Ком'ятівській школі, що на Виноградівщині Закарпатської області, під час уроків неповнолітній підкинули в чашку капучино таблетку віагри, передають Патріоти України.
Учениця 10 класу цієї школи класу Віра Д. із подружкою пішла до кафе й купила капучино, яке занесла в клас. За той час, поки вона пішла по класний журнал в учительську і повернулася назад, їй вкинули в капучіно таблетку віагри.
Не знаючи про наявність таблетки, вона випила напій. "І тільки після того, як вона вжила вказану рідину, хтось із її подружок сказав про те, що їй підсипали таблетку, - йдеться у повідомленні.
Зі слів неповнолітньої Віри, вона звернулася до медичного працівника, яка їй надала першу медичну допомогу. Після цього вона повернулася в школу, однак у неї боліла голова та її нудило.
Зазначається, що винних у цьому інциденті не покарано, а вчителі порадили батькам постраждалої дівчинки провести виховну бесіду з нею.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...