
На сторінці у Фейсбук голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв опублікував дані про споживання газу за перші три дні березня, повідомляють Патріоти України.
У період із 1-го до 3 березня на 35% скоротили споживання газу у Кременчуці, на 32% – у Дніпрі, на 24% – у Києві. Водночас у Калуші та Полтаві почали споживати газу на 6% більше, у Чернігові збільшили споживання на 5%.

Усього українці зменшили споживання газу на 14%. Нагадаємо, що "Укртрансгаз" повідомив, що 1 березня через дії Росії тиск у транзитних магістральних газопроводах на вході в українську газотранспортну систему впав до найменшої позначки цього року – 50,3 кгс/см², хоча транзитним контрактом передбачено дотримання російською стороною тиску на вхідний точці на газовимірювальній станції "Суджа" в діапазоні 60–65 кгс/см².
У межах економії споживання газу в Україні дитсадкам, школам і вузам рекомендували зупинити роботу до 6 березня включно. За словами міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, зараз є дисбаланс споживання газу – 15–20 млн м³ на добу. Міненерго вважає, що планове газопостачання буде відновлено після 5–6 березня.
НАК "Нафтогаз України" і польська PGNiG підписали контракт про постачання газу до України, а 3 березня Порошенко заявив, що дефіцит газопостачання в Україні ліквідовано.
Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) наказало екіпажу Міжнародної космічної станції підготуватися до евакуації через витік повітря в російському сегменті станції. Про це повідомила речниця NASA Бетані Стівенс ...
У печері Вондерверк на півдні Африки знайшли сліди вогню, занесеного туди давніми представники роду Homo від одного до двох мільйонів років тому. Хоча самостійно добувати вогонь вони ще не могли, знахідки з печери свідчать, що ці пращури людства неодно...