Хіти тижня. Усе за гроші? - Скандальна українська співачка-зрадниця поговорила про згвалтування на росТБ

Скандальна українська співачка Аліна Гросу, яка втекла до Росії і активно будує кар'єру в Москві, знялася в одному з популярних російських телешоу "Прямий ефір" з ведучим Андрієм Малаховим, де обговорювалася тема зґвалтування.

Аліна Гросу та Андрій Малахов

Гросу пояснила свою думку про скандальну росіянку Діану Шуригіну, а також висловила співчуття жертвам сексуального насильства, написавши про це в своєму Instagram-акаунті, передають Патріоти України.

"Обговорювали на "Прямому ефірі" популярну зараз тему про згвалтування, і якщо чесно, дуже прикро, що подібне використовується для хайпу на кожному кроці. Краще б реальними діями боролися на законодавчому рівні, ніж черговими скандалами прилюдно на ТБ. Для кожної людини, хто пережив таку психологічну і фізичну травму - це нестерпний слід і рана на серці, коли складно комусь зізнатися, але водночас важко самому пережити", - зазначила Гросу і додала, що подібні програми, крім допомоги жертвам згвалтувань, також сприяють розвитку "синдрому Шуригіної".

"З одного боку, такі програми допомагають кожному, хто це пережив, самому заговорити, а з іншого боку плодять у світі натовп "з синдромом Шуригіної". Ті, які самі лягали під об'єкт для своїх корисливих цілей, (дістати гроші/роль/допомогу/заступництво), але, не отримавши бажане, різко заговорювали через "сто років" і перетворювалися самі з підступних хижачок у "жертв". Я співчуваю всією душею кожній дівчині, але кому з них вірити, кому допомогти, кого жаліти, хто з них реальна жертва, а хто ні?" - підсумувала співачка.

Опублікував: Олег Устименко

У Росії заарештували чоловіка, який зіграв на піаніно гімн України на набережній (відео)

субота, 21 травень 2022, 12:30

Суд російського міста Тюмень заарештував на 14 діб бізнесмена Володимира Фофанова. Декількома днями раніше він зіграв на місцевій набережній гімн України на фортепіано. Про це повідомляє проєкт "ОВД-Інфо". Там зазначили, що чоловіка визнали винним у сп...

У Маріуполі окупанти розпочали подачу води, непридатної для пиття - це загрожує спалахом холери чи чуми

субота, 21 травень 2022, 12:20

Російські окупанти у Маріуполі розпочали подачу води, але вона непридатна для пиття. Місто опинилося на межі епідемії холери чи чуми. Люди позбавлені доступу до питної води, криниць та джерел мало і зараз вони катастрофічно забруднюються. Про це в ефір...