Хіти тижня. Усе за гроші? - Скандальна українська співачка-зрадниця поговорила про згвалтування на росТБ

Скандальна українська співачка Аліна Гросу, яка втекла до Росії і активно будує кар'єру в Москві, знялася в одному з популярних російських телешоу "Прямий ефір" з ведучим Андрієм Малаховим, де обговорювалася тема зґвалтування.

Аліна Гросу та Андрій Малахов

Гросу пояснила свою думку про скандальну росіянку Діану Шуригіну, а також висловила співчуття жертвам сексуального насильства, написавши про це в своєму Instagram-акаунті, передають Патріоти України.

"Обговорювали на "Прямому ефірі" популярну зараз тему про згвалтування, і якщо чесно, дуже прикро, що подібне використовується для хайпу на кожному кроці. Краще б реальними діями боролися на законодавчому рівні, ніж черговими скандалами прилюдно на ТБ. Для кожної людини, хто пережив таку психологічну і фізичну травму - це нестерпний слід і рана на серці, коли складно комусь зізнатися, але водночас важко самому пережити", - зазначила Гросу і додала, що подібні програми, крім допомоги жертвам згвалтувань, також сприяють розвитку "синдрому Шуригіної".

"З одного боку, такі програми допомагають кожному, хто це пережив, самому заговорити, а з іншого боку плодять у світі натовп "з синдромом Шуригіної". Ті, які самі лягали під об'єкт для своїх корисливих цілей, (дістати гроші/роль/допомогу/заступництво), але, не отримавши бажане, різко заговорювали через "сто років" і перетворювалися самі з підступних хижачок у "жертв". Я співчуваю всією душею кожній дівчині, але кому з них вірити, кому допомогти, кого жаліти, хто з них реальна жертва, а хто ні?" - підсумувала співачка.

Опублікував: Олег Устименко

Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...