Хіти тижня. Увага, дерева-вампіри! Їх не варто садити біля будинку

Навіть горіх має важку енергетику. Це дерево підходить не всім. Він навіть впливає на інші рослини, які ростуть поруч.


Ілюстрація: therussiantimes.com

Кожне дерево має своє енергетичне поле і ауру. Воно відчуває людину і лікує. Такі дерева називають "донорами". А є дерева-вампіри, які шкодять людині і витягають всю енергію. Які саджанці дерев не варто садити у дворі власного будинку, розповів селекціонер Микола Завальний, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу без змін:

"В первую очередь нужно отказаться от ели. Она считается деревом-вампиром. Ель - властелин и любит свободу. Считают, что бузина отгоняет нечистые силы. Но не для каждого человека она является положительной. Бузина связана с 13 числом. На 13 день происходит изменение в ее росте и структуре", - говорит Николай Завальный.

"Береза, тополь и осина любит лишь бы им уделяли внимание. Если березу сажать возле дома, то она выберет кого-то из семьи, которого будет любить, других - ненавидеть. Они не задержатся в том доме. В лучшем случае они покинут двор и куда-то уедут. В худшем - умрут. Это же касается тополи и осины, - добавляет Завальный. - Также выживает со двора калина. Куст будет цвести, родить, а людей не будет. Знаю несколько таких дворов, где буйно родит калина, а дома пустые. Умерли деды, бабы, родители и дети".

Хіти тижня. На Москві нова істерія: "Хорвати завжди були зрадниками слов'янського світу", - член Ради федерації РФ

понеділок, 16 липень 2018, 3:00

Франц Клінцевич звинуватив Домагоя Віду у "свідомій провокації". Член російської Ради Федерації Франц Клінцевич висловив свою думку про захисника збірної Хорватії Домагоя Виду, який після перемоги над Росією передав привіт українським уболівальникам і ...

Хіти тижня. Сам зрозумів, що утнув? "Я не знаю, як його можна їсти", - президент корпорації Roshen шокував ставленням до "Київського торта"

понеділок, 16 липень 2018, 1:00

За словами голови корпорації, йому дивно, чому люди їдять таку "жирну і солодку страву". Президент "Roshen" В'ячеслав Москалевський не знає, як можна їсти солодощі його корпорації. Про це він заявив в інтерв'ю, передають Патріоти України. . "Продукт...