
У Миколаївській області поліцейські зловили двох громадян з Румунії та Молдови, які за допомогою підглядання за набором пін-кодів незаконно зняли з карток своїх жертв близько 600 тисяч грн, повідомляють Патріоти України.
Як розповіла спікер миколаївського облуправління поліції Олена Бережна, іноземці підозрюються в тому, що на території регіону здійснили як мінімум 25 злочинних транзакцій.
За її словами, на картоприймач банкомату вони встановлювали пристрій, який зчитував інформацію з банківської картки клієнта. "А мініатюрна відеокамера, встановлена збоку біля клавіатури записувала комбінацію цифр, яку набирав клієнт. Після цього підозрювані виготовляли дублікат банківської карти і знімали гроші, вводячи пін-код, який вони підгледіли за допомогою камери", - розповіла Бережна.
За її словами, підозрювані також "наслідили" у Чернівецькій та Одеській областях. За попередніми даними, на півдні країни іноземці скоїли близько 200 незаконних знять грошей і їх спроб. При цьому, за словами правоохоронців, більшості постраждалих банки вже компенсували збиток. Відносно кібершахраїв порушено кримінальне провадження відразу за трьома статтями КК - ділкам загрожує до 6 років в'язниці.
Загалом в Україні налічується 10,2 мільйона пенсіонерів. При цьому понад 60 тисяч людей в Україні щомісячно отримують пенсію, яка є нижчою за прожитковий мінімум для непрацездатних, зокрема пенсіонерів. Про це свідчать дані Пенсійного фонду, пише РБК-У...
Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...