Хіти тижня. Увага, це отрута! Яке морозиво не можна їсти в Україні (відео)

Погана упаковка і неналежне зберігання можуть перетворити морозиво на небезпечну отруту.

Ілюстрація: podrobnosti.ua

Експерти радять не гнатися за дешевизною морозива, повідомляють Патріоти України.

В Україні цей продукт за державними стандартами розділений на 3 види: 4733 - морозиво з молочними жирами, 4734 - плодово-ягідне морозиво і 4735 - морозиво, що містить рослинні жири.

Корисним вважається 4733, де присутні рослинні жири, тільки молочні. Зазвичай це морозиво зберігається 10-12 місяців, але сьогодні на ринку присутні позиції, термін реалізації яких - 2 роки.

При цьому наголошується: чим довше зберігається морозиво, тим менше гарантій, що воно не зіпсувалося і не містить шкідливих бактерій.

Ще один небезпечний момент - погана упаковка. Неналежне зберігання може перетворити десерт на справжню отруту. "Вода, яка стоїть із залишками морозива, однозначно є сприятливим середовищем для розвитку мікроорганізмів, потрапляючи туди просто з повітря", - відзначають фахівці.

Експерти радять не купувати дешеве морозиво, так як воно гарантовано з великим вмістом пальмової олії замість натурального молока. Плюс - у дешевому морозиві і дешеві, а потім хімічні домішки, ароматизатори, барвники, стабілізатори смаку.

Високої якості морозиво - пломбір і вершкове. Гірше - це так зване морозиво з комбінованим складом сировини, там може бути пальмова, кокосова олія, інші замінники.

Поганий знак для скрепоносців: Буревій завалив головне дерево Росії

вівторок, 30 листопад 2021, 20:22

У Росії через буревій впало головне дерево країни — 198-річний дуб Тургенєва. Про це повідомляє пресслужба музею-заповідника Тургенєва "Спаське-Лутовинове", зазначають Патріоти України. Спаське-Лутовинове — це садиба матері російського письменника Іван...

Хіти тижня. Українець втратив велику суму з картки "ПриватБанку", шахраї обійшли ліміт. Фінустанова не збирається нічого компенсовувати

вівторок, 30 листопад 2021, 19:00

Житель Дніпра лишився великої суми грошей через шахраїв. З його картки Приватбанку вивели одним платежем понад 7 тисяч гривень. Але в банку вважають, що клієнт сам винен у втраті коштів. Про це йдеться в публікації на популярному сайті Minfin, зазначаю...