Хіти тижня. Увага! В Україні заборонили популярний медпрепарат

В Україні ввели заборону на серію препарату "Но-Х-Ша" - ліки на основі дротоверіна, популярний аналог "Но-шпи".

Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками після отримання термінового повідомлення від представництва відомства в Донецькій області ввела повну заборону на серію 170714 препарату "Но-Х-ша" (розчин для ін'єкцій, 20 мг / мл по 2 мл в ампулі, 5 ампул в пачці з картону) виробництва АТ "Лекхім-Харків", - передають Патріоти України з посиланням на прес-службу відомства.

У повідомленні донецького представництва говорилося про виявлення в обігу даної серії лікарського засобу (з нанесеним на упаковку реєстраційним номером Б-250-95 № 05314) з інструкцією для застосування, призначеної для Республіки Узбекистан. Крім того, у препарату був відсутній сертифікат якості від виробника, і термін придатності медикаменту закінчився ще 1 липня 2017 року.
У зв'язку з цим Держлікслужба заборонила обіг серії незареєстрованого препарату і зобов'язала всі суб'єкти господарської діяльності перевірити його наявність і вжити заходів щодо вилучення з обігу для подальшої утилізації або знищення.
Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Мертві душі: На Харківщині діти 6, 9, 10 і 11 років, "розважаючись", пошкодили пам'ятники на кладовищі

субота, 30 травень 2020, 2:00

Можливо коли подорослішають, комусь з них стане соромно за вчинений вандалізм і той біль, котрий спричинили рідним померлих земляків. Двоє братів 6 і 11 років і 10-річна дівчинка повалили пам'ятники і хрести на 13 могилах в Зміївському районі. "Розважи...

Пожежники не могли нічого вдіяти: У Дніпрі ущент згорів трамвай (фото)

субота, 30 травень 2020, 0:32

Рятувальники не змогли швидко загасити пожежу, бо лінія пересування електротранспорту була під напругою. В Дніпрі на вул. Ударників Новокодацького р-ну вщент згорів трамвай. Повідомлення про пожежу в трамваї надійшло 29 травня о 15.25, передають Патріо...