Хіти тижня. ​Уважно прочитайте та запам'ятайте! Вчені назвали продукти, які викликають рак

Науковці відзначають, що людям, які піклуються про своє здоров'я, слід відмовитися від певних ласощів, адже вони можуть викликати онкозахворювання.

Викликати онкологію може навіть їжа і, щоб уберегти людей, вчені склали список найнебезпечніших продуктів, що призводять до раку. Наприклад риба, вирощена на спеціальних фермах, цілком може бути заражена пестицидами або іншими хімічними речовинами, повідомляють Патріоти України.

Дослідники заявляють, що до раку може привести навіть попкорн, адже кукурудза для нього, швидше за все, є генетично модифікованим продуктом. Крім того, штучне масло і ароматизатори мають дуже шкідливий діацетил. Тому вчені радять готувати попкорн вдома у традиційний спосіб не купуючи вже готову суміш, або ж готувати його в мікрохвильовці.

Хімікати, здатні викликати рак, містяться в беконі, ковбасі, шинці, сосисках і будь-якому іншому обробленому м'ясі. За даними ВООЗ, ризик захворіти на рак товстої кишки збільшується на 18% у людей, які регулярно вживають хоча б один хот-дог в день. Ще одним небезпечним видом їжі є газовані напої, оскільки містять штучні ароматизатори, підсолоджувачі та барвники. Рак також можуть викликати і чіпси, які містять консерванти, солі, транс-жири і натрій. Крім того, в чіпсах є елемент акриламіду, який пошкоджує ДНК.

Систематичне вживання алкоголю збільшує ризик захворіти на рак печінки, стравоходу, рота, прямої кишки і глотки. Справа в тому, що тіло людини перетворює спирт в ацетальдегід, який і є збудником раку. Вчені відзначають, що людям, які піклуються про своє здоров'я, слід відмовитися від продуктів, що з'явилися за останні півстоліття.

Опублікував: Тетяна Ісічук

У Хмельницькій академії прикордонної служби знайшли тіло курсанта з вогнепальним пораненням

четвер, 1 червень 2023, 12:50

Зранку 1 червня у Хмельницькому в Національній академії прикордонної служби імені Богдана Хмельницького знайшли тіло курсанта другого курсу з вогнепальним пораненням. Хлопець ніс службу в добовому наряді. Про це "Суспільному" повідомив керівник пресцен...

Процес пішов: На опорах Керченського мосту пішли тріщини (фотофакти)

четвер, 1 червень 2023, 12:30

Варто також пам'ятати, що опори мосту вбиті у дуже нетривкі грунти та й ще в місті геологічного розлому: сума факторів, котра разом з ледоходом призвела до знищення попередника мосту Путіна у 1940-ві. На деяких опорах Кримського моста у тимчасово окупо...