Хіти тижня. Уже купляє нерухомість: Відомий співак готується до втечі із РФ

Відомий російський співак Володимир Меладзе почав скуповувати нерухомість в Грузії для того, щоб мати можливість отримати грузинське громадянство.

При цьому, від громадянства Росії він відмовлятися не збирається, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Справа в тому, що артист разом з Костянтином Меладзе планує організувати в Батумі музичний фестиваль, який повинен стати конкурентом фестивалю "Спека" в Баку і "Нової хвилі" в Сочі. Але для цього йому потрібно отримати громадянство Грузії. Валерій також вирішив подати документи і для своїх дітей.

"Валеру викликали на співбесіду у МЗС. Задали йому кілька запитань: чи він знає мову і особливості культури, що готовий зробити для країни, чи можна з ним сфотографуватися на пам'ять. Напевно, це і було основною метою його особистої присутності в офіційних органах", - розповіли виданню інсайдери.

Варто відзначити, що співак - грузин за походженням, а значить має право отримати громадянство за спрощеною схемою, для чого слід внести в казну країни 300 тисяч євро або придбати нерухомість на таку ж суму.

"Під час співбесіди Меладзе розповів, що хоче в серпні 2019-го провести в рідному Батумі великий міжнародний фестиваль, тим самим сприяючи популяризації культури Грузії", - зазначило джерело.

Хіти тижня. "Их нравы": У Росії парочка зайнялася сексом прямо біля церки (відео)

четвер, 19 вересень 2019, 10:00

У Росії в столиці Республіки Татарстан, місті Казань, парочка ввечері зайнялася сексом прямо біля церкви святого Кирила Казанського, розташованої на вулиці Чистопольска, повідомляють Патріоти України. Інтимні втіхи молодих людей зняли на відеокамери св...

Хіти тижня. Все погано: Фото з Росії вразило соцмережі

четвер, 19 вересень 2019, 9:00

У мережі опубліковано фотографію з Росії, яка вбила соціальні мережі. На знімку написаний на асфальті телефон, зателефонувавши за яким можна придбати сир пармезан. Після введення російських контрсанкцій продукція виробників Західної Європи потрапила в ...