Хіти тижня. "Вы, б***ь, вообще ни **я не представляете": Бабченко видав емоційний пост про своє "вбивство"

Російський журналіст критично висловився про тих, хто веде суперечки з приводу його уявної загибелі.

Аркадій Бабченко. Фото: УНІАН.

Російський журналіст і блогер Аркадій Бабченко, чиє "вбивство" було інсценовано СБУ, щоб зловити замовників, розповів, наскільки важко було жити йому і його близьким, знаючи про підготовку замаху. Про це він пише на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"А ти приходиш такий з моргу, від якого за кілометр тхне кров'ю і сморідом м'ясницької, який не спав добу, який пережив своє вбивство, місяць ходив з мішенню на лобі і чекав пострілу, місяць прожив з усвідомленням того, що твоя смерть вже оплачена - твоя смерть оплачена! Ця думка прибиває, звичайно - обіймаєш дружину, яка вже навіть не в істериці, стадія істерики закінчилася кілька днів тому, а тепер вже повне, абсолютне спустошення, мертвотна нечутливість, все вижато геть, не залишилося вже взагалі ніяких емоцій, кілька днів живеш, як просто оболонка, всередині немає нічого, тільки порожнеча", - пише Бабченко.

За його словами, він не знав скільки проживе, скільки років йому доведеться ходити з охороною і коли можна буде підходити до вікон. Крім того, російський журналіст критично висловився про тих, хто веде суперечки з приводу його уявної загибелі.

"Як же я обожнюю ці ваші високоумні срачі в фейсбуці, в фейсбуці ви можете мене хоч вбити, але, будь ласка, можна це буде тепер тільки в фейсбуці, а реально не буде більше ніколи, тому що ви, б***ь, взагалі ні**я не уявляєте через яке пекло мені довелося протягнути своїх близьких і не дай бог вам це уявити і пережити", - пише він.

Де пілоти - невідомо: У Німеччині розбилися два винищувачі

понеділок, 24 червень 2019, 21:26

Катастрофа сталася у північносхідній землі Мекленбург-Передня Померанія. У Німеччині в понеділок під час тренувального польоту розбилися два винищувачі Eurofighter. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Spiegel Online. . Катастрофа стал...

Справжні брати: Українські футболісти підтримали колег та весь народ Грузії проти чергової російської провокації

понеділок, 24 червень 2019, 21:15

ФК «Ворскла» підтримала Грузію, та месидж грузинських футбольних команд, гравці яких вийшли на матчі внутрішнього чемпіонату у футболках з написом про окупацію їх країни Росією. Так українські спортсмени зробили фото з плакатом «20% моєї країни окупова...