Хіти тижня. "Вы, б***ь, вообще ни **я не представляете": Бабченко видав емоційний пост про своє "вбивство"

Російський журналіст критично висловився про тих, хто веде суперечки з приводу його уявної загибелі.

Аркадій Бабченко. Фото: УНІАН.

Російський журналіст і блогер Аркадій Бабченко, чиє "вбивство" було інсценовано СБУ, щоб зловити замовників, розповів, наскільки важко було жити йому і його близьким, знаючи про підготовку замаху. Про це він пише на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"А ти приходиш такий з моргу, від якого за кілометр тхне кров'ю і сморідом м'ясницької, який не спав добу, який пережив своє вбивство, місяць ходив з мішенню на лобі і чекав пострілу, місяць прожив з усвідомленням того, що твоя смерть вже оплачена - твоя смерть оплачена! Ця думка прибиває, звичайно - обіймаєш дружину, яка вже навіть не в істериці, стадія істерики закінчилася кілька днів тому, а тепер вже повне, абсолютне спустошення, мертвотна нечутливість, все вижато геть, не залишилося вже взагалі ніяких емоцій, кілька днів живеш, як просто оболонка, всередині немає нічого, тільки порожнеча", - пише Бабченко.

За його словами, він не знав скільки проживе, скільки років йому доведеться ходити з охороною і коли можна буде підходити до вікон. Крім того, російський журналіст критично висловився про тих, хто веде суперечки з приводу його уявної загибелі.

"Як же я обожнюю ці ваші високоумні срачі в фейсбуці, в фейсбуці ви можете мене хоч вбити, але, будь ласка, можна це буде тепер тільки в фейсбуці, а реально не буде більше ніколи, тому що ви, б***ь, взагалі ні**я не уявляєте через яке пекло мені довелося протягнути своїх близьких і не дай бог вам це уявити і пережити", - пише він.

Хіти тижня. Через вандалізм на могилі Бандери у Мюнхені німецька поліція взялася за кремлівського пропагандиста Філіпса

середа, 24 жовтень 2018, 4:00

Наразі триває слідство, після закінчення якого матеріали будуть передані до прокуратури для належної правової оцінки скоєного злочину. Поліція Мюнхена відкрила справу у зв'язку з актом наруги над могилою ідеолога українського націоналістичного руху Сте...

Хіти тижня. "Луганчане утирались и покорно молчали", - Воронянська

середа, 24 жовтень 2018, 1:00

"Шесть лет назад… Был такой же осенний день. Когда днем тепло, почти, как летом. А по утрам заморозки, и ты замечаешь это по изысканной графике грецкого ореха на фоне вылинявшего осеннего неба - с дерева разом, громко и осязаемо шурша, вдруг рухнули ли...