Хіти тижня. В Грузії помер кримінальний авторитет, батько відомої російської телезірки

У віці 78 років помер Кім Амоев. Він був батьком популярної російської телеведучої Ксенії Бородіної.

Ксенія Бородіна

За даними Telegram-каналу Super, Амоев помер 14 травня. Він довго хворів, кілька місяців тому його стан різко погіршився після смерті брата, передають Патріоти України.

У ЗМІ Амоева називали кримінальним авторитетом. Йому приписували спорідненість зі знаменитим злодієм в законі Дідом Хасаном, на поминках якого того затримали в 2013 році.
При цьому наголошується, що Бородіна не часто спілкувалася з біологічним батьком. Після розлучення її мати вийшла заміж за італійського бізнесмена. У той же час за два місяці до смерті батька Ксенія відвідала його батьківщину разом зі своїм чоловіком.
Опублікував: Олег Устименко

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...