Хіти тижня. В Грузії помер кримінальний авторитет, батько відомої російської телезірки

У віці 78 років помер Кім Амоев. Він був батьком популярної російської телеведучої Ксенії Бородіної.

Ксенія Бородіна

За даними Telegram-каналу Super, Амоев помер 14 травня. Він довго хворів, кілька місяців тому його стан різко погіршився після смерті брата, передають Патріоти України.

У ЗМІ Амоева називали кримінальним авторитетом. Йому приписували спорідненість зі знаменитим злодієм в законі Дідом Хасаном, на поминках якого того затримали в 2013 році.
При цьому наголошується, що Бородіна не часто спілкувалася з біологічним батьком. Після розлучення її мати вийшла заміж за італійського бізнесмена. У той же час за два місяці до смерті батька Ксенія відвідала його батьківщину разом зі своїм чоловіком.
Опублікував: Олег Устименко

Європеєць привіз: В Алжирі підтвердили перший випадок захворювання коронавірусом

вівторок, 25 лютий 2020, 23:14

Зараженим коронавірусом виявився громадянин Італії, який прибув до Алжиру 17 лютого. Влада Алжиру підтвердили перший випадок захворювання коронавірусом. Про це повідомляє The Jerusalim Post, передають Патріоти України. Як повідомляється, зараженим коро...

Хіти тижня. Загадка скреп: "Вот почему россияне так любят СССР", - Мирович (фото)

вівторок, 25 лютий 2020, 23:05

"Так, друзья, сегодня будет пост на одну интересную тему - о том, почему россияне так любят СССР. Я читаю большинство комментариев к своим постам про СССР и за это время накопил довольно интересную статистику", - пише у своєму блозі Максим Мирович, пе...