Хіти тижня. "Вата" переможна: Рейтинг визначив кращого міського голову України

Харківський міський голова Геннадій Кернес другий рік поспіль очолив рейтинг мерів за рівнем довіри жителів.

Соціологічна група «Рейтинг», на замовлення Міжнародного республіканського інституту, провела відповідне опитування, передають Патріоти України.
При оцінці роботи місцевої влади Кернес набрав 75% голосів опитаних жителів міста, і цей показник, за даними соціологів, за 2017-2018 покращився.

Також, в десятку кращих мерів увійшли також керівники Івано-Франківська (73%), Маріуполя (71%), Чернігова (70%), Одеси та Вінниці (по 68%), Хмельницького (58%), Тернополя та Черкас (54%), а також Львова (53%).

Рейтинг задоволеності місцевою владою очолила Маріупольська міськрада, роботу якої оцінили 65% городян. У трійку лідерів увійшли також Харків (63%) та Івано-Франківськ (62%).

Опитування є щорічним дослідженням ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг і був проведений соцгрупою «Рейтинг» у 22 облцентрах України на підконтрольній Україні території, а також в Маріуполі і Сєвєродонецьку. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 тис. респондентів, статистична похибка для кожного міста не перевищує ± 3,5%.

Люди повідомляють про кілька вибухів: У Лукашенка горить Мінський автомобільний завод (відео)

понеділок, 27 березень 2023, 21:31

Сьогодні, 27 березня, у Білорусі загорівся Мінський автомобільний завод. Над територією підприємства здійнявся чорний дим. Про це повідомляють місцеві Telegram-канал. Як зазначається у повідомленні, приблизно о 19:15 в районі заводу нібито пролунали кі...

Захищав рідну землю: На Бахмутському напрямку загинув журналіст родом із Донеччини

понеділок, 27 березень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку 25 березня загинув журналіст видання "Вчасно" та захисник із Донеччини Олександр Цахнів. Загиблому воїну було 38 років. Про це повідомляє інформагенство "Вчасно", передають Патріоти України. Олександр Цахнів мав досвід роботи у...