Хіти тижня. "Вата" переможна: Рейтинг визначив кращого міського голову України

Харківський міський голова Геннадій Кернес другий рік поспіль очолив рейтинг мерів за рівнем довіри жителів.

Соціологічна група «Рейтинг», на замовлення Міжнародного республіканського інституту, провела відповідне опитування, передають Патріоти України.
При оцінці роботи місцевої влади Кернес набрав 75% голосів опитаних жителів міста, і цей показник, за даними соціологів, за 2017-2018 покращився.

Також, в десятку кращих мерів увійшли також керівники Івано-Франківська (73%), Маріуполя (71%), Чернігова (70%), Одеси та Вінниці (по 68%), Хмельницького (58%), Тернополя та Черкас (54%), а також Львова (53%).

Рейтинг задоволеності місцевою владою очолила Маріупольська міськрада, роботу якої оцінили 65% городян. У трійку лідерів увійшли також Харків (63%) та Івано-Франківськ (62%).

Опитування є щорічним дослідженням ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг і був проведений соцгрупою «Рейтинг» у 22 облцентрах України на підконтрольній Україні території, а також в Маріуполі і Сєвєродонецьку. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 тис. респондентів, статистична похибка для кожного міста не перевищує ± 3,5%.

Бережіть себе!: В курортному селищі на Одещині підірвалися на міні двоє людей

субота, 2 липень 2022, 20:28

В курортному селищу на Одещині в результаті вибуху на пляжі загинула людина. Про це журналістам повідомили в оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України. Зокрема, в командуванні підтвердили факт того, що має місце загибель в результ...

"До цього моменту вона мені дуже подобалась": Єгор Крутоголов із Дизель-шоу образився на Ксенію Мішину через порівняння із рашистами

субота, 2 липень 2022, 19:52

Актор, комік та художній керівник Дизель Студіо Єгор Крутоголов прокоментував невиплату гонорару режисерові Миколі Федосенкову, за якого заступилася Ксенія Мішина, передають Патріоти України. Микола Федосенков в Instagram розповів, що у Дизель Студіо «...