Хіти тижня. Важко хворів: У Латвії помер відомий радянський актор

Однією з головних робіт в кар'єрі актора стала роль сина Марти і Артура в багатосерійному телевізійному фільмі «Довга дорога в дюнах».​

У вівторок, 26 лютого, в Ризі в віці 60 років помер відомий радянський актор Андрейс Жагарс. Як повідомляють латвійські ЗМІ, останніми роками він важко хворів, передають Патріоти України.

Андрейс народився 16 жовтня 1958 року в Сибіру. Туди двічі засилали його батьків з Латвії - спочатку в 1940 році, потім в 1949-му. Жагарси повернулися додому через рік після народження Андрейса. Він виріс в Цесисі.

У 1982 році закінчив акторське відділення театрального факультету Латвійської державної консерваторії ім. Я. Вітола. Почав зніматися в кіно ще в студентські роки. Дебютував в 1978 році в епізодичній ролі у фільмі «Твій син». Наступною його роботою стала «Довга дорога в дюнах».

Молодого актора помітили. Жагарс знявся в детективі «Матч відбудеться в будь-яку погоду». Потім в 1987 році зіграв Степана Кутузова в багатосерійному телефільмі «Життя Клима Самгіна». У тому ж році в радянський прокат вийшла картина «Слідопит» - екранізація однойменного роману Фенімора Купера. Андрейс виконав головну роль - Натті Бампо на прізвисько Слідопит. У картині також зіграли Андрій Миронов, Анастасія Немоляєва, Георгій Юматов, Еммануїл Віторган, Євген Євстигнєєв.

Останньою роботою Жагарса в кіно став український фільм «Геллі і Нок» режисера Вадима Іллєнка. Він вийшов в 1995 році. Андрейс виконав головну чоловічу роль.

Після цього актор зайнявся ресторанним бізнесом. Відкрив в Латвії кілька закладів, які швидко завоювали популярність. У 1996 році зайняв посаду директора Латвійської національної опери. Керував роботою театру до кінця 2013 року. Сам поставив кілька опер. У 2016 році разом з відомою балериною Ілзе Лієпа вів телевізійний проект «Великий балет».

Підозрюваний у організації вбивства Гандзюк вимагає у Мангера $2 000 000 за своє мовчання про замовника - активісти

середа, 1 квітень 2020, 20:22

Підозрюваний усправі про вбивство активістки Катерини Гандзюк Олексій Левін просить у голови Херсонської облради Владислава Мангера $2 млн за своє мовчання. Окремо Мангер має заплатити прокурорам. Про це повідомляють активісти спільноти "Хто замовив Ка...

"Станемо українським Уханем": Мешканці Монастириську, де на COVID-19 захворіли десятки лікарів, звернулися до Зеленського (відео)

середа, 1 квітень 2020, 20:21

Автори звернення заявляють, що жителі району намагаються закупити необхідне за власні кошти, а місцева влада «демонструє бездіяльність». Жителі Монастириського району на Тернопільщині, де налічується вже 77 інфікованих COVID-19, серед яких 32 медиків і...