Терористи "ЛНР" у місті Щастя передали українській стороні 60 осіб, які перебували в пенітенціарних установах тимчасово окупованої Луганської області, повідомляють Патріоти України.
Тепер вони продовжать відбувати покарання на підконтрольній Україні території, розповіла у Facebook Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.
"60 громадян України, які були засуджені або не були засуджені, але містилися в колоніях, СІЗО Луганська", – розповіла вона.
Омбудсмен додала, що 20 із 60 особисто зверталися з проханням відбувати покарання на підконтрольних уряду територіях, інші 40 – зверталися в колонії. До 10 осіб вже завершили відбувати своє покарання – їх звільнять.
Денісова повідомила, що деякі з ув'язнених хворі на туберкульоз. "Наступного разу ми будемо забирати наших громадян у кінці квітня", – зазначила Денісова.
Омбудсмен підкреслила, что що за останні три місяці вдалося перемістити з непідконтрольної уряду України території Луганської області 135 ув’язнених, 22 із яких вже звільнені у зв’язку із закінченням терміну відбування покарання.



Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...
Життя на планеті Земля пройшло колосальний еволюційний шлях, який зрештою призвів до появи людства. Проте цей процес не мав чіткого плану, а розвивався під впливом природних збігів та везіння. Протягом мільярдів років біосфера неодноразово зазнавала ни...