Хіти тижня. Важливий процес: "Гібриди" "ЛНР" передали Україні 60 осіб (фото)

Терористи "ЛНР" у місті Щастя передали українській стороні 60 осіб, які перебували в пенітенціарних установах тимчасово окупованої Луганської області, повідомляють Патріоти України.

Тепер вони продовжать відбувати покарання на підконтрольній Україні території, розповіла у Facebook Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

"60 громадян України, які були засуджені або не були засуджені, але містилися в колоніях, СІЗО Луганська", – розповіла вона.

Омбудсмен додала, що 20 із 60 особисто зверталися з проханням відбувати покарання на підконтрольних уряду територіях, інші 40 – зверталися в колонії. До 10 осіб вже завершили відбувати своє покарання – їх звільнять.

Денісова повідомила, що деякі з ув'язнених хворі на туберкульоз. "Наступного разу ми будемо забирати наших громадян у кінці квітня", – зазначила Денісова.

Омбудсмен підкреслила, что що за останні три місяці вдалося перемістити з непідконтрольної уряду України території Луганської області 135 ув’язнених, 22 із яких вже звільнені у зв’язку із закінченням терміну відбування покарання.

В Україні запускають проєкт із відновлення традиційних сільських хат: Що відомо

неділя, 28 червень 2026, 8:39

В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...

Під ковпаком: Кремль отримав новий інструмент контролю за смартфонами

неділя, 28 червень 2026, 8:30

У Росії схвалили закон, який передбачає створення державної бази ідентифікаційних номерів мобільних пристроїв (IMEI). Нова система дозволить державним органам та операторам зв'язку відстежувати, який смартфон або інший пристрій використовується з конкр...