Хіти тижня. Великий хаос і сум’яття: Які страшні лиха Ванга пророчила на 2019 рік

Болгарська ясновидиця Ванга, хоча і була сліпою, але бачила майбутнє. Вона ніколи не називала конкретних дат, але з натяків на певний період експерти розгадують, до якого року належать ті чи інші пророцтва, повідомляють Патріоти України.

Так, Ванга пророкувала, що Земля втомилася від руйнівної діяльності людства і буде позбавлятися від людей, як від паразитів. У зв'язку з цим у 2019 році буде збільшуватися кількість природних катаклізмів, аномалій і лих.

Дія якоїсь величезної країни занурить весь світ у хаос і сум'яття. Люди почнуть вбивати один одного через віру і будуть переконані, що їх жорстокість виправдана.

"Станеться війна і багато людей постраждає. Нещастя наваляться звідусіль. Багато народів торкнеться конфлікт. Люди зубожіють, будуть ходити без одягу, не знайдуть для себе ні палива, ні світла", - говорила Ванга.

"Были холопами, стали рабами": Пугачова залишила "послання" у мережі після від'їзду з РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:42

Співачка Алла Пугачова після від'їзду з Росії звернулася до своїх хейтерів і назвала їх "рабами". Відповідне "послання" Примадонна російської естради залишила на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України. "Боже мій, яке щастя, що мене нена...

Бабине літо в Україні триватиме тиждень: Синоптик Діденко назвала точні дати

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:30

Найближчим часом в Україну завітає бабине літо, яке триватиме тиждень. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "З середи, 5 жовтня, до середи, 12 жовтня, нарешті прийде до нас у гості бабине літо!" - спрогнозувала...