Хіти тижня. Великий хаос і сум’яття: Які страшні лиха Ванга пророчила на 2019 рік

Болгарська ясновидиця Ванга, хоча і була сліпою, але бачила майбутнє. Вона ніколи не називала конкретних дат, але з натяків на певний період експерти розгадують, до якого року належать ті чи інші пророцтва, повідомляють Патріоти України.

Так, Ванга пророкувала, що Земля втомилася від руйнівної діяльності людства і буде позбавлятися від людей, як від паразитів. У зв'язку з цим у 2019 році буде збільшуватися кількість природних катаклізмів, аномалій і лих.

Дія якоїсь величезної країни занурить весь світ у хаос і сум'яття. Люди почнуть вбивати один одного через віру і будуть переконані, що їх жорстокість виправдана.

"Станеться війна і багато людей постраждає. Нещастя наваляться звідусіль. Багато народів торкнеться конфлікт. Люди зубожіють, будуть ходити без одягу, не знайдуть для себе ні палива, ні світла", - говорила Ванга.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...