Хіти тижня. "Від 7,8 до 8,8 балів": Вчений передрік потужний землетрус у грудні 2018 року

При цьому науковець сказав, що не може точно визначити місце розташування.

Вчений з Нідерландів Франк Хугербітс, який називає себе аналітиком геометрії планети, заявив, що Земля піддається серйозному ризику катастрофічно сильного землетрусу в період з 7 по 13 грудня, передають Патріоти України.

Дослідник пояснив, що в ці дні Земля буде перебувати в лінії з Марсом і Сатурном. "Це може бути причиною землетрусу силою понад 8 балів, в залежності від положення Місяця", - сказав голландець.

Хугербітс також згадав про свої дослідження "критичного" положення Місяця в квітні 2012 року під час двох сильних землетрусів біля узбережжя Суматри. Він стверджує, що подібна ситуація спостерігається в грудні 2018-го. "Потенційно це може бути від 7,8 до 8,8 балів, і я не перебільшую", - заявив учений.

За його оцінками, в неділю, 9 грудня, "ймовірно, трапиться сильний землетрус силою більше 7,0 балів, після якої почнеться підземний поштовх між 11 і 13 грудня". При цьому він сказав, що не може точно визначити місце розташування.

Ні, це не "дурний знак": Орнітологи розповіли про "чорні хмари" і загадкове скупчення птахів у Києві

вівторок, 31 січень 2023, 14:25

Українські орнітологи, незважаючи на війну (ті, хто зараз не в лавах ЗСУ), продовжують свої наукові дослідження, що, зокрема, пов’язані з міченням птахів. Минулого року проводилось кільцювання лелек (білих і чорних), мартинів (жовтоногих та звичайних),...

Киянин застрелив дружину брата й намагався обдурити поліцію, але його викрили (фото)

вівторок, 31 січень 2023, 12:43

Під час застілля 38-річний киянин застрелив невістку. Аби уникнути кримінальної відповідальності він викинув зброю, влаштував у будинку безлад та надав правоохоронцям неправдиві свідчення. Про це повідомили у пресслужбі МВС, передають Патріоти України....