Хіти тижня. Відомий український музичний гурт засвітився в скандальному шоу на росТБ (відео)

Крім музичного номера на російському «Первом канале», харків'яни пообіцяли ще й сольний концерт в московському клубі з новими і старими хітами.

Харківська група SunSay, яка регулярно наполягає, що вони «поза політикою», засвітилася на російському телебаченні. Музиканти виступили в шоу «Вечірній Ургант», ведучий якого неодноразово дозволяв собі кпини на адресу українців, передають Патріоти України.

В 2016 році група SunSay та її фронтмен Андрій Запорожець претендували на те, щоб представляти Україну на «Євробаченні», але в національному відборі група не перемогла. Останні кілька років музиканти займаються спільними проектами з росіянами. Свої пісні група також записує в РФ.

Хіти тижня. Потап, Винник і Ко: 10 знаменитих чоловіків України, які виглядали б чарівно в тілі жінки (фото)

субота, 8 серпень 2020, 22:30

Якими були б зірки-чоловіки, якби народилися дівчатами. Останнім часом у соцмережах знову став популярним вже не новий тренд - люди масово бавляться з додатком FaceApp, який може змінити обличчя до невпізнання. Зокрема, однією з найбільш популярних фіш...

Жахливе викриття на українському телебаченні: Педофіл працював з конкурсантами "Україна має талант" і "Голос країни"

субота, 8 серпень 2020, 21:37

Педофіл обіцяв дітям допомогти потрапити на телебачення, а потім відвозив до себе додому. Щасливі батьки нічого не підозрювали... У Сумах поліцейські затримали педофіла з Полтавської області. Ним виявився знаменитий фотограф Валентин Василенко, який пр...