Хіти тижня. Відповів за "базар": З Москви повідомили, за що побили Григорія Лепса

Прес-секретар Лепса Наталія Мостакова назвала інформацію про його госпіталізацію правдою і відмовилася від подальших коментарів.

Григорій Лепс. Фото: соцмережі.

Співака Лепса побили, за словами джерела, «за те, що не хоче відповідати за базар». Так охарактеризувало ситуацію з травмами Лепса джерело, близьке до його сім'ї, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Співак Григорій Лепс госпіталізований в Москві, повідомляє РЕН ТВ. За інформацією каналу, музиканта доставили до Боткінської лікарні з переломами кількох ребер.
Прес-секретар Лепса Наталія Мостакова назвала інформацію про його госпіталізацію правдою і відмовилася від подальших коментарів. «Все в порядку, він скоро випишеться», - проте додала вона. Як повідомляє П'ятий канал, Лепс міг отримати травми в результаті падіння.

Хто "сова", а хто - "жайворонок": Вчені дізналися, чим відрізняється сон у жінок і чоловіків

неділя, 26 січень 2020, 0:31

В середньому жінкам потрібно на 20 хвилин більше сну, ніж чоловікам. У широкому сенсі циркадні ритми у людей приблизно однакові: на цикли неспання і сну є 24 години у всіх. Але виявляється, що є деякі помітні відмінності в роботі внутрішнього годинника...

Співвітчизники заплатять?: Українець розповів, який бізнес найвигідніше відкрити у Польщі

неділя, 26 січень 2020, 0:20

Щоб відкрити власну компанію знадобиться кілька днів. Також потрібні кошти на організацію. За останні два роки кількість українців, які працюють чи хочуть жити в Польщі суттєво збільшилась. Тепер українці їдуть не лише на роботу, а й прагнуть відкрити ...