Хіти тижня. Відповів за "базар": З Москви повідомили, за що побили Григорія Лепса

Прес-секретар Лепса Наталія Мостакова назвала інформацію про його госпіталізацію правдою і відмовилася від подальших коментарів.

Григорій Лепс. Фото: соцмережі.

Співака Лепса побили, за словами джерела, «за те, що не хоче відповідати за базар». Так охарактеризувало ситуацію з травмами Лепса джерело, близьке до його сім'ї, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Співак Григорій Лепс госпіталізований в Москві, повідомляє РЕН ТВ. За інформацією каналу, музиканта доставили до Боткінської лікарні з переломами кількох ребер.
Прес-секретар Лепса Наталія Мостакова назвала інформацію про його госпіталізацію правдою і відмовилася від подальших коментарів. «Все в порядку, він скоро випишеться», - проте додала вона. Як повідомляє П'ятий канал, Лепс міг отримати травми в результаті падіння.

Мільйон українських біженців не збираються повертатись на Батьківщину. Соціологи розповіли про невтішні тенденції

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:43

Там відзначили, що більша частина тих, хто вимушено змінив місце проживання під час війни - вихідці зі східних регіонів нашої країни (60%). . "За даними опитування, 75% серед переміщених осіб висловлюють намір повернутися додому: 12% - найближчим час...

"2-3 дні - і може початись": Епідеміологиня розповіла про віруси, які загрожують через підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:42

Після підриву російськими злочинцями Каховської ГЕС та витоку мільярдів кубометрів води низка фахівців попередили про ризики спалаху хвороб, які є наслідками повеней, передають Патріоти України. Як з’ясувалося, перша фіксація таких захворювань можлива...