Хіти тижня. ''Відриватимемо голови!'': На КремльТБ влаштували істерику через Україну (відео)

Кремлівський пропагандист Ігор Коротченко, який називає себе військовим експертом, вибухнув погрозами на адресу України та країн Заходу через їхнє протистояння Росії. Озвучуючи їх, він вдався до заїждженого міфу путінської пропаганди про "російською ведмедя", повідомляють Патріоти України.

Рупор Кремля заявив, що сплячого могутнього звіра нібито намагаються розбудити і спровокувати на конфлікт влада України та її європейські партнери. "Давайте уявимо ситуацію: барліг, в ньому лежить великий сильний ведмідь. Йде Порошенко, хочеться йому туди паличкою потицяти, зазирнути, полякати і виставити таким себе героєм. Але сам боїться йому хочеться, щоб туди Меркель підійшла", — нахабно висловився Коротченко.

Однак йому заперечив польський журналіст Зигмунд Дзіньчаловський, який зазначив, що сильного ведмедя легко можна налякати мисливськими собаками. Ця репліка розлютила російського пропагандиста, і він перейшов до відвертих погроз на адресу цивілізованих країн. "Собакам ми голови будемо відривати, які полізуть у барліг, не забувайте", — безцеремонно заявив Коротченко.


За 3 секунди ухвалив найбільше рішень у житті: Український пілот розповів про падіння літака, під час якого вижив

понеділок, 29 травень 2023, 14:50

На жаль, під час виконання бойових завдань, захищаючи небо над Україною, наші Повітряні сили втрачають літаки. В одному з таких був пілот Дмитро "Ектор" Шкаревський. Він розповів, що сталося, передають Патріоти України. У лютому під час бойового вильот...

"Модне" фото може коштувати дуже дорого! Яке покарання "світить" за фото- та відеозйомку ЗСУ - пояснення адвоката

понеділок, 29 травень 2023, 14:38

Ще на початку повномасштабного вторгнення Росії до Кримінального кодексу України була внесена стаття 114-2, а саме - несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших утворених відповідно до ...