Хіти тижня. ''Відриватимемо голови!'': На КремльТБ влаштували істерику через Україну (відео)

Кремлівський пропагандист Ігор Коротченко, який називає себе військовим експертом, вибухнув погрозами на адресу України та країн Заходу через їхнє протистояння Росії. Озвучуючи їх, він вдався до заїждженого міфу путінської пропаганди про "російською ведмедя", повідомляють Патріоти України.

Рупор Кремля заявив, що сплячого могутнього звіра нібито намагаються розбудити і спровокувати на конфлікт влада України та її європейські партнери. "Давайте уявимо ситуацію: барліг, в ньому лежить великий сильний ведмідь. Йде Порошенко, хочеться йому туди паличкою потицяти, зазирнути, полякати і виставити таким себе героєм. Але сам боїться йому хочеться, щоб туди Меркель підійшла", — нахабно висловився Коротченко.

Однак йому заперечив польський журналіст Зигмунд Дзіньчаловський, який зазначив, що сильного ведмедя легко можна налякати мисливськими собаками. Ця репліка розлютила російського пропагандиста, і він перейшов до відвертих погроз на адресу цивілізованих країн. "Собакам ми голови будемо відривати, які полізуть у барліг, не забувайте", — безцеремонно заявив Коротченко.


Складають зброю і тікають додому: На Донеччині масово затримують "елітних" бойовиків

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:59

Тоді як "еліта" ОРДЛО займається пилянням мільйонів на війні, а мобілізованих женуть у бій під загрозою розстрілу, у найбоєздатніших підрозділах квазіреспублік стається повальне дезертирство. Досвідчені бойовики тікають з лінії фронту цілими угрупованн...

"Місце моєї смерті і мого життя": Захисник Маріуполя показав прощальні світлини з "Азовсталі"

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:10

Захисник Маріуполя Дмитро Козацький ("Орест") 20 травня виклав на своїй сторінці у Facebook світлини з "Азовсталі". "Ну от і все. Дякую за прихисток "Азовсталь" - місце моєї смерті і мого життя", - написав він, передають Патріоти України. . На світлин...