Хіти тижня. "Відверті саботажники, профани і люди, за якими плаче тюрма": В Україні розгорівся гучний скандал через державні нагороди

Скандал вибухнув після того, як журналістка заявила, що представлені до нагород на честь захисника України некомпетентні люди.

В соцмережах бурхливо обговорюється скандальна новина з приводу того, що до державних нагород з нагоди Дня захисника України приставлені не просто некомпетентні люди, але і ті "по кому тюрма плаче". На цю тему висловилася журналістка Ольга Решитилова на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Останнім часом Ользі, за її словами, пише все більше людей з приводу списку тих, які потрапили в наказ президента про присудження державних нагород України з нагоди Дня захисника України. У відповідь на всі повідомлення Ольга опублікувала пост на своїй сторінці у Facebook:

"Мій месенджер просто розриває від того, що люди пишуть приводу наказу. Відверті саботажники, профани, люди, за якими плаче тюрма, нагороджені високими державними нагородами.

Ну що я можу сказати вам, друзі? Те, що здавалося мені просто тупістю, нерозумінням, некомпетентністю тепер набуває рис системної і цілеспрямованої роботи на знищення. Системний розвал оборонного сектору держави за особистим підписом президента. Тепер вже ніхто не прикидається і все остаточно стає на свої місця".

Слова журналістки викликали ще більшу бурю обурення серед користувачів соцмережі, які не соромилися в своїх виразах, коментуючи цю тему. Серед них були і дещо цензурні: "Оля, ну там є достойні люди, не всіх під одну гребінку", "Дуже прикро за цих гідних людей, що вони в одному ряду з тими, хто працює проти України", "Так крім гідних людей і бути нікого не має, виходить навпаки".

Хіти тижня. Науковці з'ясували, що могло спричинити спалах вірусу-вбивці у Китаї

субота, 25 січень 2020, 4:00

Вперше захворювання зареєстрували 31 грудня 2019 року в китайському місті Ухань. "Наші аналізи показують, що новий коронавірус 2019‐nCoV з'явився в результаті генетичного поєднання коронавірусу кажанів та коронавірусу невідомого походження", – пишуть в...

Хіти тижня. Міноборони прийняло "діряву" броню для нових БТР, розгорівся гучний скандал (фото)

субота, 25 січень 2020, 2:00

Броня для нової партії БТР-4, яку Харківське конструкторське бюро машинобудування, що входить у концерн "Укроборонпром", отримало від Лозівського ковальсько-механічного заводу, знову виявилася неякісною. Про це повідомив у Facebook директор інформаційн...