Хіти тижня. "Відверті саботажники, профани і люди, за якими плаче тюрма": В Україні розгорівся гучний скандал через державні нагороди

Скандал вибухнув після того, як журналістка заявила, що представлені до нагород на честь захисника України некомпетентні люди.

В соцмережах бурхливо обговорюється скандальна новина з приводу того, що до державних нагород з нагоди Дня захисника України приставлені не просто некомпетентні люди, але і ті "по кому тюрма плаче". На цю тему висловилася журналістка Ольга Решитилова на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Останнім часом Ользі, за її словами, пише все більше людей з приводу списку тих, які потрапили в наказ президента про присудження державних нагород України з нагоди Дня захисника України. У відповідь на всі повідомлення Ольга опублікувала пост на своїй сторінці у Facebook:

"Мій месенджер просто розриває від того, що люди пишуть приводу наказу. Відверті саботажники, профани, люди, за якими плаче тюрма, нагороджені високими державними нагородами.

Ну що я можу сказати вам, друзі? Те, що здавалося мені просто тупістю, нерозумінням, некомпетентністю тепер набуває рис системної і цілеспрямованої роботи на знищення. Системний розвал оборонного сектору держави за особистим підписом президента. Тепер вже ніхто не прикидається і все остаточно стає на свої місця".

Слова журналістки викликали ще більшу бурю обурення серед користувачів соцмережі, які не соромилися в своїх виразах, коментуючи цю тему. Серед них були і дещо цензурні: "Оля, ну там є достойні люди, не всіх під одну гребінку", "Дуже прикро за цих гідних людей, що вони в одному ряду з тими, хто працює проти України", "Так крім гідних людей і бути нікого не має, виходить навпаки".

"Остается молиться": В окупованій Макіївці через підземні поштовхи почали валитися будинки (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 12:15

Окупаційна "влада" ніяк не реагує на ситуацію, чим місцеві мешканці дуже незадоволені. Жителі окупованій бойовиками "ДНР" Макіївки повідомляють про незвичні підземні поштовхи невідомого походження, які руйнують їхні будинки, передають Патріоти України....

Хіти тижня. Кинули "на підвал": Російських туристок прийняли за повій в аеропорту Сеула (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 12:00

Одну дівчину посадили в літак майже одразу, а іншим довелося провести у підвалі від декількох діб до тижня. Співробітники аеропорту в південнокорейському Сеулі прийняли російських туристок за повій і не пропустили через кордон. Про це у вівторок, 15 жо...