Хіти тижня. "Відверті саботажники, профани і люди, за якими плаче тюрма": В Україні розгорівся гучний скандал через державні нагороди

Скандал вибухнув після того, як журналістка заявила, що представлені до нагород на честь захисника України некомпетентні люди.

В соцмережах бурхливо обговорюється скандальна новина з приводу того, що до державних нагород з нагоди Дня захисника України приставлені не просто некомпетентні люди, але і ті "по кому тюрма плаче". На цю тему висловилася журналістка Ольга Решитилова на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Останнім часом Ользі, за її словами, пише все більше людей з приводу списку тих, які потрапили в наказ президента про присудження державних нагород України з нагоди Дня захисника України. У відповідь на всі повідомлення Ольга опублікувала пост на своїй сторінці у Facebook:

"Мій месенджер просто розриває від того, що люди пишуть приводу наказу. Відверті саботажники, профани, люди, за якими плаче тюрма, нагороджені високими державними нагородами.

Ну що я можу сказати вам, друзі? Те, що здавалося мені просто тупістю, нерозумінням, некомпетентністю тепер набуває рис системної і цілеспрямованої роботи на знищення. Системний розвал оборонного сектору держави за особистим підписом президента. Тепер вже ніхто не прикидається і все остаточно стає на свої місця".

Слова журналістки викликали ще більшу бурю обурення серед користувачів соцмережі, які не соромилися в своїх виразах, коментуючи цю тему. Серед них були і дещо цензурні: "Оля, ну там є достойні люди, не всіх під одну гребінку", "Дуже прикро за цих гідних людей, що вони в одному ряду з тими, хто працює проти України", "Так крім гідних людей і бути нікого не має, виходить навпаки".

"Я все ще росіянин": Жерар Депардьє зізнався, що любить РФ, незважаючи на війну в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 16:27

Французький актор Жерар Депардьє, який має громадянство Росії, в черговий раз відзначився скандальною заявою. Він назвав війну "нісенітницею" і "божевіллям людей", передають Патріоти України. За словами Депардьє, він не береться судити війни і вторгнен...

"Російський папік виявився багатшим за інших?": Конкурс "Місіс Всесвіт" потрапив у скандал через перемогу громадянки РФ

неділя, 5 лютий 2023, 16:00

4 лютого в Болгарії відбувся конкурс краси "Місіс Всесвіт-2022", де беруть участь заміжні жінки і ті, у яких є діти. Цього разу переможницею стала росіянка Олена Максимова, інформують Патріоти України. За корону переможниці боролися 120 учасниць з різн...