Хіти тижня. "Війна триватиме ще довго": Цаплієнко розповів, чому Україна не зможе вирішити проблему Донбасу "по-хорватськи"

У наших співвітчизників, на жаль, немає такої повної єдності, як у хорватів.

Андрій Цаплієнко. Фото: Факти.

За 2,5 млн гривень, які кандидати в президенти України вносять до бюджету в якості застави, можна було б повністю екіпірувати цілий батальйон, а з тих, хто сидить в кафе або посилено "качається" в спортзалах, скласти не одну бригаду. На це вказав відомий український журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

При цьому він нагадав, що коли в Хорватії в серпні 1995 року провели операцію «Буря» і за кілька днів хорватська армія ліквідувала сербський сепаратистський анклав, тоді в країні з населенням в чотири мільйони людей мобілізували 250 тисяч.
«Тобто кожен дорослий хорватський мужик не виїжджав до Європи, ховаючись від мобілізації, не лягав в лікарню, щоб відкосити від армії, не їхав на заробітки в Росію чи Польщу, не прикривався масою вигаданих і реальних проблем, щоб не брати участь у війні», - пояснив журналіст.
Однак, констатував він, у наших співвітчизників немає такої повної єдності, як у хорватів, - на рівні якоїсь національної ідеї і розуміння, що ж таке загальний борг перед батьківщиною. «І цим користуються наші противники. Тому ця війна триватиме довго», - сказав Цаплієнко.
Джерело: Факты

Видавала себе за доньку дипломата та дружину росіянина: Китайська домогосподарка 10 років публікувала у Вікіпедії вигадану історію Росії

четвер, 30 червень 2022, 21:40

У російських пропагандистів є серйозна конкурентка. Жительці Китаю здалися неповними наявні матеріали про історію Росії, тому вона вирішила їх підкорегувати. Однак занадто сильно захопилась і... написала 200 статтей, інформують Патріоти України. Авторк...

"Він першокласна людина": Екс-глава "Формули-1" висловив готовність померти за Путіна і розкритикував Зеленського

четвер, 30 червень 2022, 13:59

Колишній керівник Формули-1 Берні Екклстоун виправдав злочини президента РФ Володимира Путіна і розкритикував президента України Володимира Зеленського, передають Патріоти України. Британський бізнесмен звинуватив Зеленського в тому, що не було нічого ...