
Війна змінила його ставлення до них, розповів актор в інтерв'ю "Укрінформу", передають Патріоти України.
"Після 2014-го теж були пропозиції, але не від російських режисерів або акторів, з якими я працював. З тих пір ми просто не спілкуємося. Можемо хіба що привітати один одного есемескою. Я зашлю її в Москву, а звідти мене теж привітають з днем народження. І все. Нас більше немає, не існує. Війна все це обрубала", - підкреслив він.
Романюк також обурився тим фактом, що росіяни часто називають українців "молодшими братами". "Кажуть, ми були ніби "молодші брати". Та ні. У нас своя держава, яка називається Україна. З нами треба рахуватися. І все", - підсумував він.
У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...