Хіти тижня. "Він не диявол": Аваков повідомив про звільнення скандального командира роти Нацполіції Голубана

Командира роти спеціального призначення управління Національної поліції Донецької області Юрія Голубана підозрюють у зв'язках із бойовиками на Донбасі.

Чоловік у чорній уніформі, за словами Ходаковського, і є Голубан

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передають Патріоти України з посиланням на Дзеркало тижня.

"Голубан уже не працює. Його звільнено. Досі проводиться розслідування... Питання складне, коливається між "раціо" та "емоціо". У нас негідники стають героями, і навпаки. І дуже швидко... Ми уважно вивчили ситуацію. Там усе не так просто. Він не янгол, як він себе намагався представити, але й не диявол, як його намагаються виставити", – сказав міністр.

Він зазначив, що не може сказати точно, що Голубан не мав жодного стосунку до батальйону бойовиків "Восток". "Коли виник скандал, пов'язаний із його можливою причетністю до незаконних формувань, ми копнули глибше і виявили, що Голубан півтора місяця невідомо де перебував. Його спочатку усунули, потім звільнили. Однак переконливих доказів його вини теж поки що немає. Провадження відкрите, розслідування триває. Під час війни просто немає чорного/білого, скрізь відтінки. Важливо не забувати принципів, розбиратися совісно, а не піддаватися тиску чи кон'юнктурі", – вважає Аваков.

Збирали врожай у Чорнобильскій зоні: Суд арештував техніку фермерів з Полісся

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:12

Коли вседозволеність затьмарює розум, правоохоронна система має реагувати жорстко та оперативно. «Як встановлено слідством, підприємство незаконно здійснювало обробіток земель, що входять до територій, яка зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Ч...

З архіву ПУ. "Сашенька очень не любит Украину и надеется, что "будем вас всех стрелять": У Києві спіймали нахабного сепаратиста (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:05

У Києві спіймали чоловіка, який викрикував сепаратистські "гасла" і негативно відгукувався про українців. Про це в серпні 2018 року повідомив учасник проекту «Зважені і щасливі» Микола Ворошнов, передають Патріоти України. "А я ж нічого, я просто хотів...