Хіти тижня. "Він не диявол": Аваков повідомив про звільнення скандального командира роти Нацполіції Голубана

Командира роти спеціального призначення управління Національної поліції Донецької області Юрія Голубана підозрюють у зв'язках із бойовиками на Донбасі.

Чоловік у чорній уніформі, за словами Ходаковського, і є Голубан

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передають Патріоти України з посиланням на Дзеркало тижня.

"Голубан уже не працює. Його звільнено. Досі проводиться розслідування... Питання складне, коливається між "раціо" та "емоціо". У нас негідники стають героями, і навпаки. І дуже швидко... Ми уважно вивчили ситуацію. Там усе не так просто. Він не янгол, як він себе намагався представити, але й не диявол, як його намагаються виставити", – сказав міністр.

Він зазначив, що не може сказати точно, що Голубан не мав жодного стосунку до батальйону бойовиків "Восток". "Коли виник скандал, пов'язаний із його можливою причетністю до незаконних формувань, ми копнули глибше і виявили, що Голубан півтора місяця невідомо де перебував. Його спочатку усунули, потім звільнили. Однак переконливих доказів його вини теж поки що немає. Провадження відкрите, розслідування триває. Під час війни просто немає чорного/білого, скрізь відтінки. Важливо не забувати принципів, розбиратися совісно, а не піддаватися тиску чи кон'юнктурі", – вважає Аваков.

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...

В обхід санкцій: росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Те, що відбувається зараз. рф планує організувати виробництво складових частин для російської військової техніки, щоб уникнути підсанкційного тиску. Це планують зробити на території країн ОДКБ, тобто військово-політичного альянсу, що був створений свого ч