Хіти тижня. Влада не знає, що робити: Кількість покинутих "євроблях" у Словаччині поблизу кордону України зростає (фото)

У словацькому селі Убля, поблизу кордону з Україною, власники автомобілів з іноземною реєстрацією продовжують масово залишати свої транспортні засоби, повідомляють Патріоти України.

Лише за перші два тижні грудня українці залишили там більше сотні автомобілів. Кількість покинутих легкових автомобілів продовжує зростати. Аби вирішити цю проблему місцева влада вирішила звернутися до обласного керівництва.

— Наразі автівки без нагляду можна побачити всюди - і безпосередньо біля КПП та у будь-якому місці, де їх лише могли припаркувати, - зазначає сільська голова Надєжда Сіркова (представниця партії SMER).

Вона також зазначає, що місцеві мешканці бачили як у село приїздять вантажівки з автомобілями вивантажують їх одразу біля кордону. Серед них авто з англійськими, польськими та угорськими номерними знаками.

— Ми не дозволимо перетворити Ублю на величезний смітник, - переконана Сіркова. Однак наразі влада безпорадна.

Щоб вирішити проблему представники сільради почали попереджати місцевих мешканців, аби вони не дозволяли паркувати машини у своїх дворах і садах. "Оскільки ми не впевнені, що ці автомобілі не залишаться тут на довго", - каже голова села.

Утім Надєжда Сіркова стверджує, що не дозволить, аби ці автівки вивозили на звалище або за межі села без дозволу господарів.

— Безумовно, що кожна автівка має свого власника, який привіз її сюди з певною метою, - каже вона.

Утім кількість покинутих "євроблях" продовжує збільшуватися. Наразі їх більше сотні. Деякі перебувають тут тиждень або два, інші стоять просто неба вже роками. Є такі, від яких залишився лише кузов або в аварійному стані.

Наразі голова Ублі має намір вести на цю тему переговори з обласною владою у Прешові. Аби ті забезпечили нам паркувальні зони та пішохідні доріжки.

— Однозначно, що слід вирішувати цю ситуацію, адже автомобілів з кожним днем стає все більше і більше, - зазначає пані Сіркова.

Нагадаємо, що через нові закони, які ліквідували можливість для українців завозити автомобілі з іноземною реєстрацією у режимі транзиту, подібні "кладовища євроблях" утворилися також біля кордону в Угорщині.

Джерело: Mukachevo.net

Археологи виявили курган в Китаї, якому 8 тис. років - він може "перевернути" історію: фото

четвер, 22 жовтень 2020, 17:46

У Китаї археологи виявили 8000-річний доісторичний курган з мушлей в Чжецзяні. Він може змінити уявлення про історію древніх людей в цьому районі. Про це повідомляє Еxpress. Аналізи показали, що вік цього місця від 7800 до 8300 років, що на 1000 років ...

"Що було не можна робити в радянській сім'ї", - Мирович

четвер, 22 жовтень 2020, 17:25

Так, друзі, тут є цікава тема про те, що заборонялося і що було "не можна" в радянській сім'ї. Фанати СРСР звичайно скажуть, що це все неправда, що зараз живеться погано, а ось тоді-то було ого-го! Але правда полягає якраз у зворотному - саме в СРСР лю...