Хіти тижня. Вмирав у калюжі крові на бетоні: Стало відомо про звіряче вбивство сина екс-депутата Ради (фото)

Убили старшого сина голови Парламентського клубу, депутата Верховної ради України III скликання Олександра Ржавського Дмитра. Про це сам політик написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Його вбили страшним варварським способом. Він вмирав днем в калюжі крові на бетонній підлозі свого виробничого складу наодинці зі своїм убивцею. Він сам його привіз туди, як він думав, для розмови, сподіваючись, що своя територія буде якоюсь гарантією, що висловлені погрози тільки слова", - розповів про трагедію Ржавський.

Політик пояснив, що буквально за кілька днів до вбивства його син супроводжував його в діловій поїздці в Монако, на лазурне узбережжя Франції. "Ми ходили по березі моря, годинами сиділи в прибережних кафе і говорили, говорили... В наших розмовах про життя і сім'ю, несподівано виявилося багато філософського, яке сьогодні стало певним прогнозом. Як виявилося, ці чотири дні були нашим прощанням...", - написав він.

"Співчуваю Вам, прочитала Ваш пост, - мороз по шкірі... така біль, горе!", "Мої співчуття... Дмитро чудова і гідна людина...", "Прийміть співчуття. Це дуже страшно - розуміти, що більше ніколи не буде того, що було ще вчора...", - підтримали політика в мережі.

Хіти тижня. Про що не люблять згадувати у Москві: Азовське море було внутрішньо українське

вівторок, 25 вересень 2018, 0:10

"Братній народ" старанно впродовж півтора сторіччя, з перервами, намагався знищити українську мову та асимілювати українців у "російському морі". Така логіка імперії. І царської , і радянської, і їх злобного уламку – путінської. Патріоти України пропон...

Хіти тижня. Вчені з'ясували, що станеться з організмом, якщо пити каву кожен день

понеділок, 24 вересень 2018, 23:55

"Герой знаменитого сериала "Твин Пикс" - агент ФБР Дейл Купер - не обходился ни дня без крепкого черного кофе. Возможно, он знал, что у тех, кто регулярно пьет кофе, намного больше шансов прожить еще 10 лет, чем у тех, кто не употребляет этот напиток в...