Хіти тижня. Вмирав у калюжі крові на бетоні: Стало відомо про звіряче вбивство сина екс-депутата Ради (фото)

Убили старшого сина голови Парламентського клубу, депутата Верховної ради України III скликання Олександра Ржавського Дмитра. Про це сам політик написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Його вбили страшним варварським способом. Він вмирав днем в калюжі крові на бетонній підлозі свого виробничого складу наодинці зі своїм убивцею. Він сам його привіз туди, як він думав, для розмови, сподіваючись, що своя територія буде якоюсь гарантією, що висловлені погрози тільки слова", - розповів про трагедію Ржавський.

Політик пояснив, що буквально за кілька днів до вбивства його син супроводжував його в діловій поїздці в Монако, на лазурне узбережжя Франції. "Ми ходили по березі моря, годинами сиділи в прибережних кафе і говорили, говорили... В наших розмовах про життя і сім'ю, несподівано виявилося багато філософського, яке сьогодні стало певним прогнозом. Як виявилося, ці чотири дні були нашим прощанням...", - написав він.

"Співчуваю Вам, прочитала Ваш пост, - мороз по шкірі... така біль, горе!", "Мої співчуття... Дмитро чудова і гідна людина...", "Прийміть співчуття. Це дуже страшно - розуміти, що більше ніколи не буде того, що було ще вчора...", - підтримали політика в мережі.

Хіти тижня. У 10 разів сильніше Хіросіми! З'явилося відео потужного вибуху метеорита на Камчатці

субота, 23 березень 2019, 18:30

У мережі опублікували відео вибуху метеора, який увійшов в атмосферу над Беринговим морем біля узбережжя Камчатки. Інцидент стався ще в грудні минулого року, але лише зараз відео потрапило в мережу. Падіння космічного тіла зафіксували камери американсь...

Будні "наддержави": У Росії на канатній дорозі трапилася НП із туристами (відео)

субота, 23 березень 2019, 18:20

Фахівці з'ясовуватимуть причину екстреної зупинки на кілька годин, а туристам поки що пообіцяли компенсацію. На популярному російському гірськолижному курорті в Шерегеше в Кемеровській області 23 березня зупинилася канатна дорога, через що 38 осіб кіль...